Miasto rodzinne wielkiego astronoma, Mikołaja Kopernika stało się świadkiem niecodziennego wydarzenia. Jeden z mieszkańców zaatakował obywatela Turcji w bardzo dziwny sposób. Sprawą zajęła się Policja. 

Turek przechadzał się w spokoju po toruńskiej ulicy św. Katarzyny wraz z towarzyszącą mu Polką, gdy padł ofiarą niecodziennego ataku. Jeden z miejscowych, 24-latek, kiedy tylko go zobaczył, zaczął rzucać w jego stronę obelgami. Po chwili skończyły mu się pomysły, więc zdecydował, że pokaże obcokrajowcowi pośladki.

W obronie swojego przyjaciela stanęła, spacerująca z nim kobieta. Nic jednak nie zdziałała, ponieważ została uderzona w twarz przez swojego agresywnego rodaka. Sprawą błyskawicznie zajęli się policjanci, którzy zdołali ująć sprawcę zamieszania.

24-letni torunianin odpowie za swój gorszący czyn przed sądem. Zdaniem śledczych należy postawić mu zarzuty naruszenia nietykalności oraz znieważenia na tle etnicznym i religijnym. Zatrzymany przyznał się do winy, a nawet porozumiał z oskarżycielem, tak więc wysokość ewentualnego wyroku może zostać zmniejszona.

źródło: se.pl

One ociekają seksem! Gwiazdy plus size w bikini [ZOBACZ!]

Zobacz również