Toruń: 4-latka przeszła przeszczep skóry. Po tym matka traktowała ją jak zwierze

Toruń: 4-latka przeszła przeszczep skóry. Po tym matka traktowała ją jak zwierze Źródło: fot. Flickr

Ludzie zdolni są czasem do potworności, których nie dokonałyby nawet dzikie zwierzęta. Toruń był miejscem prawdziwej makabry. Matka okropnie traktowała swoją malutką córkę, która dopiero co przeszła przeszczep skóry.

Nawet w świecie przyrody, rodzice opiekują się dziećmi zawsze i co by się nie działo. Ta matka jednak zdecydowanie nie wywiązała się z zadań, które spoczywają na niej jako na rodzicu. Toruń był miejscem dramatu tego malutkiego dziecka. 4-letnia córeczka kobiety przeszła przeszczep skóry, to bardzo skomplikowana operacja. Po niej trzeba szczególnie dbać o pacjenta, żeby nic złego mu się nie stało. Jednak ta matka nie zachowała się prawidłowo.

Toruń stał się miejscem krzywdy dziecka

Kobieta przez dwa tygodnie nie zmieniła opatrunku ciężko poparzonej córce. Według śledczych i lekarzy, którzy zaalarmowali o dramacie dziewczynki, matka naraziła jej życie na niebezpieczeństwo. - Dziewczynka poparzyła się w domu. W toruńskim szpitalu na Bielanach przeszła operację przeszczepu skóry krocza. Matka zamiast zgłosić się na kontrolę po 2 dniach, uczyniła to dopiero po 2 tygodniach. Przez ten czas nawet nie zmieniła 4-latce opatrunku. Rany były tak głębokie, że nie udało się przeszczepu uratować - mówi portalowi nowosci.com.pl prokurator Sławomir Korzeniewski z Prokuratury Rejonowej w Aleksandrowie Kujawskim. Kobieta przyznała się go winy, którą jest poważne zaniedbanie dziecka. Grozi jej za to 5 lat więzienia. 4-letnia Agatka trafiła do rodziny zastępczej. Dziecko ma chorobę sierocą. Dziewczynka miała być "chowana jak zwierzę" i zostawiana bez opieki już w wieku kilku miesięcy. Aby koszmar tego dziecka wreszcie się skończył.  1. PiS odwołuje wszystko! Kaczyński chory, nie może pokazywać się publicznie
  2. Papież Franciszek przyznaje: „Jestem ciężko chory”
  3. Smutne! Irena Santor trafiła do domu starców
  4. Polska senator potrzebuje pomocy! Nagle wylądowała w szpitalu
  5. Wassermann załamana i przerażona. Odwołuje komisję ds. Amber Gold, nie wytrzymała
Źródło: wiadomosci.gazeta.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu