Dumna panna młoda zamówiła weselny tort za 1200 zł. Ale jak go zobaczyła, od razu się popłakała

Dumna panna młoda zamówiła weselny tort za 1200 zł. Ale jak go zobaczyła, od razu się popłakała Źródło: shutterstock/antoniodiaz

Tort weselny to jeden z najważniejszych elementów całej uroczystości. Panna młoda zdecydowała się wydać 1200 zł na cudowny wypiek i liczyła, że będzie to najsmaczniejsze ciasto na świecie. Gdy go tylko zobaczyła, natychmiast się rozpłakała.

Tort weselny nie tylko powinien wybornie smakować, ale także pięknie wyglądać. Przyszli małżonkowie zawsze starają się dopiąć wszystko na ostatni guzik, aby podczas uroczystości nie było żadnych niespodzianek. Tym razem młodą parę czekało gorzkie rozczarowanie. Panna młoda zamówiła tort za 1200 zł i liczyła, że będzie wyglądał tak, jak sobie zamarzyła. Nie spodziewała się takiego widoku.

Tort weselny okazał się kompletną porażką

Rena, jak każda panna młoda, marzyła o tym, aby jej wesele było wyjątkowe. Razem ze swoim partnerem starała się wszystkiego dopilnować i zadbać o najdrobniejszy szczegół. Postanowiła wydać 1200 zł na tort weselny, byleby tylko nie było żadnej wpadki. Mimo to ciasto okazało się być kompletną porażką. Przyszła mężatka rozpłakała się na jego widok. 

Kobieta była załamana, kiedy zobaczyła swój tort weselny

Na widok tortu weselnego kobieta nie tylko wybuchła płaczem, ale też kompletnie się załamała. Nie wiedziała, jak w tak krótkim czasie uda jej się znaleźć kogoś, kto naprawi błędy nieprofesjonalnego cukiernika. Najprawdopodobniej zlecenie przyjął ktoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z pieczeniem. Zawodowiec na pewno nie stworzyłby czegoś tak paskudnego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta chciała, aby jej tort weselny był dwupoziomowy i pokryty masą cukrową. Na szczycie ciasta miał znajdować się paw z długim ogonem. To, co otrzymała przyszła mężatka, w niczym nie przypominało jej zamówienia. Panna młoda musiała szybko obmyślić inny plan, bowiem do ślubu pozostało niewiele czasu.

Dzisiaj grzeje: 1. Roksanie Węgiel puściły hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Rena szybko musiała znaleźć inne ciasto. Wybrała się do pobliskiego, taniego sklepu w którym kupiła dwa ostatnie torty na tyle duże, że pozwoliły poczęstować wszystkich gości weselnych. Jeden z nich był ozdobiony traktorem z czekolady, ale panna młoda nie miała już innego wyjścia i musiała podać ciasto nawet z tak nietrafioną dekoracją. Kobieta była załamana przez całą uroczystość, bowiem nieudolny cukiernik zepsuł jej wymarzone przyjęcie weselne. 

ladbible.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS POKONANY. Opozycja zwycięża w Senacie
  2. Zbierał grzyby, gdy w lesie trafił na opuszczony szałas. Wszedł do środka i prawie zemdlał, to go przerosło
  3. W dniu wyborów Jackowski miał wyjątkowo przerażającą wizję. Widział, jak Kaczyński zanika, dokładnie opisał, co się z nim stanie
  4. Polacy mają ogromny problem z nalotem biedronek azjatyckich. Konsekwencje ich ugryzienia są straszne
  5. Słynna wróżka postawiła karty na przyszłość Polski po wyborach. Jej przepowiednie budzą niepokój, już niedługo ma wybuchnąć ogromny skandal

źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News