Wszystkie torebki są identyczne, poza jedną. Tylko najbardziej wprawne oczy dostrzegą różnicę

Wszystkie torebki są identyczne, poza jedną. Tylko najbardziej wprawne oczy dostrzegą różnicę Źródło: Imgur

Torebka nie wyróżnia się niczym specjalnym - tylko jednym szczegółem, który może jednak doprowadzić nas do szewskiej pasji. Należy uważnie przebiec wzrokiem wszystkie narysowane przedmioty, żeby znaleźć ten, który różni się od pozostałych.

Torebka może przysporzyć nam małych kłopotów, lecz jeśli uda się rozwiązać zagadkę, możemy być z siebie dumni. Nielicznym się to udaje - dla większości osób obrazki są identyczne.

Torebka wcale nie rzuca się w oczy. To zagadka wymagająca silnego skupienia

Torebki na obrazkach wyglądają na takie same: są prostokątne, mają półokrągłą rączkę, trójkątną klapę i okrągłe zapięcie. Wydaje się, że żadna nie wyróżnia się niczym szczególnym - to błąd. Niektórym ta różnica od razu rzuca się w oczy, inni potrzebują kilku minut. Inni zaś uważają, że to "pic na wodę" i biorą zagadkę za oszustwo.

Słowo klucz to cierpliwość. Pod wpływem nerwów, które pojawiają się, gdy nie możemy poradzić sobie z zagadką, szukanie różniącego się od innych przedmiotu idzie nam jeszcze gorzej. Rozwiązanie jest naprawdę bardzo blisko. Należy skupić się na jednym szczególe i patrzeć, której torebce go brakuje.

Odpowiedź jest bardzo prosta. Wiele osób puka się w głowę, jak mogli tego nie zauważyć?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Warto pokazać zagadkę dzieciom, a także znajomym. Jeśli najpierw to my ją rozwiążemy, z ubawieniem będziemy patrzeć na zmagania bliskich. Pełna grafika znajduje się tuż pod tekstem, a pod nią znajdziecie również rozwiązanie zagadki - nie wolno podglądać! Wtedy cała zabawa nie ma najmniejszego sensu.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy z popularnego programu telewizyjnego znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo
2. Prawda o śmierci Anny Jantar jest inna? Tragiczne wydarzenia wyszły na jaw po latach

Co więcej, tego typu zagadki działają pozytywnie na wzrok i mózg. Wyostrza się postrzeganie szczegółów, a niektóre płaty mózgowe wykazują wzmożoną aktywność. Oczy przy takich zabawach mają prawdziwą gimnastykę. Ruch gałek dobrze działa na ich ukrwienie, a to wpływa na ostrość widzenia. Dzięki mruganiu i ruszaniu okiem odpowiednio je także nawilżamy.

ODPOWIEDŹ:

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Ojciec przez 4 lata wykorzystywał nastoletnią córkę. Gdy trafiła do szpitala z ostrym bólem brzucha, stało się najgorsze
  4. Skandal na weselu. Z zemsty na narzeczonej upokorzył ją nagraniem z ukrytej kamery na oczach gości
  5. Niewyobrażalne, nie do opisania. Córka Gessler zamieściła najbardziej skandaliczne zdjęcie roku

Źródło: Google

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News