Przerażające wieści płyną od jednego z najbardziej rozpoznawalnych muzyków disco polo. Mężczyzna trafił niedawno do szpitala, a to, co wykazał rezonans głowy, stawia pod znakiem zapytania jego dalszą karierę. Dramat rozpoczął się na początku wrześnie i trwa do dziś.

Znany z występów w zespole Marioo, a także działalności solowej jako Dj Teens Grzegorz Hummel, trafił na początki września do szpitala. Tam zdiagnozowano u niego niebezpiecznego guza – torbiel szyszynki. Szczęśliwie badania nie wykazują zmian nowotworowych. Gwiazdor o wszystkim poinformował swoich fanów na Facebooku.

Niebezpieczne objawy

Jak relacjonuje Hummel, wszystko zaczęło się od nietypowych objawów, które zaniepokoiły muzyka. Zmagał się z zanikami pamięci, oczopląsem, ogólnym złym samopoczuciem. W końcu postanowił udać się do specjalistów. Oni poinformowali go o chorobie.

– Źle się czułem, utrata koncentracji, zaniki pamięci, oczopląs, mrowienie itp… Skierowano mnie na rezonans głowy, wynik badania wbił mnie w ziemię… Torbiel Szyszynki – opisuje sprawę discopolowiec.

Optymistyczna wizja

Przy okazji hospitalizacji muzyk dowiedział się także o tym, że ma lekką cukrzycę. W przyszłość patrzy jednak z optymizmem i przyznaje, że możliwe jest, iż ryzykowna operacja szyszynki nie będzie potrzebna. Torbiel może sama zaniknąć, na kolejne badanie Hummel poczeka jednak pięć miesięcy.

11 straszliwych chorób, w których istnienie nie uwierzysz

Co stanie się z nami po śmierci? 10 niesamowitych teorii

...

Zobacz również