Topowy muzyk disco polo w szpitalu! Wyniki rezonansu głowy PRZERAŻAJĄ

Topowy muzyk disco polo w szpitalu! Wyniki rezonansu głowy PRZERAŻAJĄ Źródło: fot. YouTube/Marioo - Official /Polska

Przerażające wieści płyną od jednego z najbardziej rozpoznawalnych muzyków disco polo. Mężczyzna trafił niedawno do szpitala, a to, co wykazał rezonans głowy, stawia pod znakiem zapytania jego dalszą karierę. Dramat rozpoczął się na początku wrześnie i trwa do dziś.

Znany z występów w zespole Marioo, a także działalności solowej jako Dj Teens Grzegorz Hummel, trafił na początki września do szpitala. Tam zdiagnozowano u niego niebezpiecznego guza - torbiel szyszynki. Szczęśliwie badania nie wykazują zmian nowotworowych. Gwiazdor o wszystkim poinformował swoich fanów na Facebooku.

Niebezpieczne objawy

Jak relacjonuje Hummel, wszystko zaczęło się od nietypowych objawów, które zaniepokoiły muzyka. Zmagał się z zanikami pamięci, oczopląsem, ogólnym złym samopoczuciem. W końcu postanowił udać się do specjalistów. Oni poinformowali go o chorobie. - Źle się czułem, utrata koncentracji, zaniki pamięci, oczopląs, mrowienie itp... Skierowano mnie na rezonans głowy, wynik badania wbił mnie w ziemię... Torbiel Szyszynki - opisuje sprawę discopolowiec.

Optymistyczna wizja

Przy okazji hospitalizacji muzyk dowiedział się także o tym, że ma lekką cukrzycę. W przyszłość patrzy jednak z optymizmem i przyznaje, że możliwe jest, iż ryzykowna operacja szyszynki nie będzie potrzebna. Torbiel może sama zaniknąć, na kolejne badanie Hummel poczeka jednak pięć miesięcy.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News