Top of the Top Festiwal dla wielu internautów okazał się ogromną klapą. Ludzie w komentarzach pod wydarzeniem nie mają litości dla artystów, których gościła sopocka scena. Co takiego wydarzyło się na festiwalu, że wywołało taką falę krytyki?

Za nami pierwszy dzień sopockiej imprezy Top of the Top Festiwal organizowanego przez telewizję TVN. Ze sceny wybrzmiewały największe przeboje lat 80. i 90. Na scenie mogliśmy podziwiać wielu muzycznych wyjadaczy, jak i młodsze gwiazd. Nie mogło również zabraknąć aluzji do sytuacji politycznej w Polsce.

Odnośnie występów na scenie internauci są zgodni, że jedynie polscy artyści zaprezentowali się na należytym poziomie, a najlepiej wypadli ci, którzy na scenie są już od lat.

Top of the Top Festiwal: gigantyczna wtopa

W pamięci wielu Polaków wciąż pozostaje głośny koncert Luisa Fonsi, który na sylwestra wystąpił w Zakopanem. Muzyk zaśpiewał z playbacku, wywołując prawdziwy szał wśród publiczności, która poczuła się oszukana. Teraz na festiwalu organizowanym przez TVN miał miejsce identyczny proceder ze strony zagranicznych gwiazd. Internauci również teraz nie kryją swojego niezadowolenia.

– Stara gwardia daje rade. Są niezniszczalni, śpiewają bez udziwnień bez głupiej maniery. Oni po prostu są! Ostrowska mała kurka, ale jak ryknie to nie ma siły, żeby nie wstać i nie śpiewać razem z nią. Lady Pank the beściaki i oczywiście Krakowski Spleen kocham kocham kocham kocham…  – pisze jeden z internautów.

– Hołd dla Kory był piękny, reszta była żenadą…  – dodaje kolejny.

– Tyle było beki, że na sylwestra Kurski Despacito z playbacku puścił – tam, podczas mrozu -20 tylko naiwny idiota spodziewałby się grania na żywo, ale w środku lata, żeby wszyscy z playbacku lecieli to wstyd i żenada nad żenady. Hipokryzja nie po raz pierwszy z ekipy TVN-u wyłazi. Margaret, z całym szacunkiem, mogłaby chociaż udawać, że śpiewa… – czytamy.

Tego typu komentarzy jest cała masa, a niektóre pełne są wulgaryzmów i zwyczajnych wyzwisk skierowanych w artystów. Jednak nie da się ukryć, że na imprezie tego typu powinni zaprezentować coś więcej niż ruszanie ustami do mikrofonu, gdy z głośników leci podkład.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ciężarna gwiazda Polsatu przekazała bardzo smutną wiadomość. Fani w rozpaczy
  2. Rusin zwyzywała swoje koleżanki! Będzie afera w TVN
  3. Zenek Martyniuk kończy z disco polo? Fani nie dowierzają

Tak polskie gwiazdy spędzają wakacje [ZDJĘCIA]


Gwiazdy, które zostały skrzywdzone przez grafików [ZDJĘCIA]

loading...

Zobacz również