Zwycięzcy Top Model bardzo długo to ukrywali. Internauci są zmieszani

Zwycięzcy Top Model bardzo długo to ukrywali. Internauci są zmieszani

Top Model to program TVN, który wzbudza bardzo duże emocje. Widzowie chętnie śledzą losy uczestników również po zakończeniu programu. W ostatnim czasie zwycięzcy programu wyjawili długo skrywany sekret. Reakcje internautów są podzielone.

Top Model umożliwił już wielu utalentowanym osobom karierę w branży modelingu. Tak było w przypadku Patryka Grudowicza i Katarzyny Szklarczyk. On wygrał szóstą edycję, a ona zwyciężyła w siódmej. Wiele osób uważało, że para pasuje do siebie, jednak oboje byli w stałych związkach. Pojawiały się również podejrzenia, że młodzi adepci modelingu mogą mieć romans, jednak nie było oficjalnych doniesień, które mogłyby potwierdzić te przypuszczenia. Modele wzięli udział w kilku wspólnych, zmysłowych sesjach zdjęciowych, którymi podzielili się w mediach społecznościowych. Oprócz profesjonalnych ujęć na zdjęciach było widać coś jeszcze. Patryk i Kasia wyglądali jak para. Internauci zaczęli podejrzewać, że są razem i w komentarzach już zaczęły spływać gratulacje. Jednak Grudowicz zdecydował się zdementować plotki. Uciął spekulacje przekonując fanów, że jest to tylko profesjonalna sesja walentynkowa.

Zwycięzcy Top Model wyjawili swój sekret. Jednak są razem!

Prawda okazała się zupełnie inna. Jednak dopiero teraz para zdecydowała się publicznie wyjawić swój sekret i wyjaśnić kłopotliwą sytuację. Oficjalnie wiadomo, że zwycięzcy Top Model są parą. Poinformowali o tym swoich fanów za pośrednictwem Instagrama, zamieszczając zmysłowe zdjęcie publikowali zmysłowe zdjęcia ze wspólnej sesji, autorstwa duetu polskich fotografów „KOTY 2 photoSTORYTELLERS". Podpisy pod zmysłową fotografią nie pozostawiają miejsca na złudzenia.

- Kocham Cię - wyznał Patryk pod zmysłową fotografią.

- I love you to the moon and back - odpowiedziała Kasia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Fani pogratulowali parze, jednak niesmak pozostał

Fani zaczęli gratulować parze, jednak wiele osób nie ukrywało swojego zakłopotania. We wcześniejszych postach Kasia i Patryk uparcie twierdzili, że nie łączy ich nic poza sferą zawodową. Swoim nieoczekiwanym wyznaniem wzbudzili spore zamieszanie. Społeczność na Instagramie nie powstrzymała się od zgryźliwych komentarzy:

 - Mówili we wcześniejszych zdjęciach z romantycznymi opisami, że nie są parą i to tylko tak na walentynki. Taaa... jasne - napisał jeden z internautów, wyraźnie zniesmaczony postępowaniem pary.

- Warto było tak ściemniać? - pytała inna osoba.

Nie da się ukryć, że zmysłowe zdjęcia pary są piękne pod względem artystycznym. Jednak internauci czują się mocno zakłopotani zaistniałą sytuacją. Młodzi zwycięzcy Top Model zbyt długo zwodzili swoich fanów. Internauci i hejterzy przypuszczają, że w podobny sposób zachowali się w stosunku do swoich drugich połówek.

Tak wygląda romantyczna fotografia pary zamieszczona na profilu Patryka Grudowicza na Instagramie: Top Model Instagram ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Kim są piękne siostry Małgorzaty Kożuchowskiej? Wybrały zaskakujące zawody!
  2. Ewa Drzyzga KOLOSALNIE SCHUDŁA! Wszystkiemu winna poważna choroba dziennikarki
  3. Właśnie ujawniono, kto odpowiada za "ośmiornicę śmieciową". Rząd PiS zamarł
  4. Niektórym fanom odebrało mowę. Zdjęcie Rozenek w samej bieliźnie krąży po sieci
  5. Papież Franciszek podjął odważną decyzję. Arcybiskup stanowczo ukarany za pedofilię
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Fakt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News