Top Model – przed nami wielki finał! Wiele Polek i Polaków nie może wytrzymać z napięcia. Do ostatniej chwili nie wiadomo bowiem, kto wygra program. Teraz mamy okazje oglądać finałową trójkę w innym wydaniu – zrobili to po raz pierwszy w historii.

Top Model zbliża się wielkimi krokami do samego końca. Miliony Polaków będą bacznie obserwować zmagania trójki finalistów. Już w poniedziałek 26 listopada dowiemy się, kto wygra program i zostanie następnym Top Model. Każdy z finalistów chciałby osiągnąć sukces, ale wygrać program może tylko jedno.

Zmagania ludzi, którzy starają się o tytuł Top Model, są bardzo zaciekłe. Wiele młodych osób przybywa do programu, by stać się kimś znaczącym w show biznesie. Marzą o karierze w modelingu, sesjach zdjęciowych i udziale w ekskluzywnych pokazach mody na całym świecie. Program emitowany na TVN-ie jest im to w stanie zapewnić, ale tylko ciężką pracą i osobowością są w stanie przekonać do siebie jury. Oczywiście muszą mieć także wrodzony talent, ale o tym, kto go posiada, decyduje etap eliminacji.

W ostatecznym zmaganiu bierze udział trójka zawodników. Są to Anna Markowska, Katarzyna Szklarczyk oraz Hubert Gromadzki. Każdy z nich od początku aspirował do wygrania tego programu. Pokazali, na co ich stać i dotarli aż do finału. Widzowie i jurorzy mają oczywiście swoich faworytów, ale do samego końca nie wiadomo, kto wygra tę edycję programu.

Top Model – historyczne wydarzenie na pokazie

W przededniach finału trójka zawodników wzięła udział w historycznym wydarzeniu. Widać, że stali się już celebrytami i świat tak szybko o nich nie zapomni. Teraz zostali mocno wyróżnieni. W zeszły piątek zaliczyli prawdziwy debiut na salonach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Top Model. Zabłysnęły w programie, dziś trudno je poznać!

O udziale w takim wydarzeniu może pomarzyć każdy, kto brał udział w programie, ale również wiele osób, które interesują się modą i chcą w jakiś sposób zabłysnąć. Kasia, Ania i Hubert mieli okazje oglądać najnowszy pokaz mody Paprocki&Brzozowski. Są to jedni z najlepszych projektantów w Polsce, więc to naprawdę wielkie wydarzenie w życiu młodych gwiazd.

Nie to jest jednak najważniejsze. Po raz pierwszy mogliśmy ujrzeć finalistów na ściance, gdzie robi się zdjęcia celebrytom. To jedno z najważniejszych miejsc na salonach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pijana Barbara Kurdej-Szatan wreszcie to powiedziała. „Nawet producenci się bali”
  2. Co tu się stało?! Maryla Rodowicz miała na głowie coś szokującego, Polacy podzieleni
  3. Coś strasznego. Kiedy Edyta Górniak miała 5 lat, jej ojciec skrzywdził ją w najgorszy możliwy sposób
  4. Znaki zodiaku i samochody, jakie do nich pasują. Ferrari, a może Fiat?
  5. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE

TVN dał im 5 minut sławy. Jedni je wykorzystali, pozostali odeszli w zapomnienie

ŹRÓDŁOplotek.pl

Student dziennikarstwa, pasjonat historii, wielki miłośnik pizzy hawajskiej.