Dramat gwiazdy Top Model. Została opuszczona przez najbliższych

Dramat gwiazdy Top Model. Została opuszczona przez najbliższych Źródło: Fot. Instagram/Sandra Kubicka

Top Model jest jednym z najpopularniejszych programów stacji TVN, w którym pojawiają się najlepsze modelki z całego świata. Jako gościa specjalnego zaproszono więc do niego Sandrę Kubicką, która udzieliła właśnie Gali niezwykle emocjonalnego wywiadu. Gwiazda ujawniła w nim bardzo smutne wspomnienia z czasów dzieciństwa.

Kubicka jest znana przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, jednak nie zapomina o swoich polskich korzeniach. Chętnie wraca więc do kraju pochodzenia, z którego wyjechała mając 12 lat.

Gwiazda Top Model o swym dzieciństwie

W wywiadzie dla Gali modelka zdecydowała się ujawnić, jak wyglądało jej wczesne dzieciństwo. Do czasu wyjazdu do USA wychowywali ją bowiem dziadkowie, co nie było dobrze odbierane przez rówieśników. - Moja mama wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdy miałam 7 lat. Ciężko było w Polsce z pracą, ciężko było z pieniędzmi w naszej rodzinie. Ja pochodzę z bardzo biednej rodziny i mama szukała każdego możliwego wyjścia, aby zapewnić mi dobrą przyszłość, więc wyjechała do USA. Nie widziałyśmy się do 12 roku życia, a później doleciałam do niej. Zadecydowaliśmy z moją rodziną, z moimi dziadkami, że jednak potrzebuję mieć rodzica obok siebie, żeby mi pomogła w moim życiu - ujawniła Kubicka.

Jak wyglądało dzieciństwo Sandry Kubickiej?

- Było ciężko, bo wychowywałam się też bez ojca. Nie miałam rodziców obok siebie na mojej komunii, w mojej pierwszej klasie podstawówki. Jak był Dzień Ojca i Dzień Matki, to płakałam, więc było ciężko - dodała także modelka. Na swoim koncie na Instagramie Kubicka wspomniała także, iż dzieci wielokrotnie śmiały się z niej, że nie ma rodziców, gdyż nigdy ich nie widziały. Modelka znalazła w sobie jednak siłę, aby się nie załamać i zawalczyć o swą przyszłość oraz zbudować dobry kontakt z ukochaną mamą, którą obecnie chętnie się chwali.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojciechowska została zlinczowana. Teraz próbuje się bronić
  2. Jurorki Projekt Lady dostałyby zawału. Szokujące zdjęcie uczestniczki
  3. Karpiel-Bułecka będzie wściekły?! Żona ujawniła prywatne szczegóły ich związku
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News