Top Model jest jednym z najpopularniejszych programów stacji TVN, w którym pojawiają się najlepsze modelki z całego świata. Jako gościa specjalnego zaproszono więc do niego Sandrę Kubicką, która udzieliła właśnie Gali niezwykle emocjonalnego wywiadu. Gwiazda ujawniła w nim bardzo smutne wspomnienia z czasów dzieciństwa.

Kubicka jest znana przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, jednak nie zapomina o swoich polskich korzeniach. Chętnie wraca więc do kraju pochodzenia, z którego wyjechała mając 12 lat.

Gwiazda Top Model o swym dzieciństwie

W wywiadzie dla Gali modelka zdecydowała się ujawnić, jak wyglądało jej wczesne dzieciństwo. Do czasu wyjazdu do USA wychowywali ją bowiem dziadkowie, co nie było dobrze odbierane przez rówieśników.

– Moja mama wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdy miałam 7 lat. Ciężko było w Polsce z pracą, ciężko było z pieniędzmi w naszej rodzinie. Ja pochodzę z bardzo biednej rodziny i mama szukała każdego możliwego wyjścia, aby zapewnić mi dobrą przyszłość, więc wyjechała do USA. Nie widziałyśmy się do 12 roku życia, a później doleciałam do niej. Zadecydowaliśmy z moją rodziną, z moimi dziadkami, że jednak potrzebuję mieć rodzica obok siebie, żeby mi pomogła w moim życiu – ujawniła Kubicka.

Jak wyglądało dzieciństwo Sandry Kubickiej?

– Było ciężko, bo wychowywałam się też bez ojca. Nie miałam rodziców obok siebie na mojej komunii, w mojej pierwszej klasie podstawówki. Jak był Dzień Ojca i Dzień Matki, to płakałam, więc było ciężko – dodała także modelka.

Na swoim koncie na Instagramie Kubicka wspomniała także, iż dzieci wielokrotnie śmiały się z niej, że nie ma rodziców, gdyż nigdy ich nie widziały. Modelka znalazła w sobie jednak siłę, aby się nie załamać i zawalczyć o swą przyszłość oraz zbudować dobry kontakt z ukochaną mamą, którą obecnie chętnie się chwali.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wojciechowska została zlinczowana. Teraz próbuje się bronić
  2. Jurorki Projekt Lady dostałyby zawału. Szokujące zdjęcie uczestniczki
  3. Karpiel-Bułecka będzie wściekły?! Żona ujawniła prywatne szczegóły ich związku

Czy czekasz na kolejną edycję programu "Top Model"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!


Oni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkole

Zobacz również