„Top Model” to jeden z tych programów telewizji TVN, które są oglądane przez widzów nie tylko dla kreacji młodych modelek i modeli. Często podczas programu dochodzi do burzliwych sytuacji zbliżonych do tych z „Kuchennych Rewolucji” z Magdą Gessler w roli głównej. Tak było i tym razem, kiedy jeden z uczestników został ostro zrugany przez Michała Piróga i błagał o litość.

Top Model” w swoim założeniu ma być programem-kuźnią młodych talentów. Mowa oczywiście o przyszłych sławach modelingu zarówno jednej, jak i drugiej płci. Czasami jednak uczestnikom programu brak pokory, a ich podejście do pracy na planie potrafi wyprowadzić z równowagi nawet samych jurorów.

Było tak właśnie podczas ostatniego odcinka programu. To właśnie wówczas Hubert Gromadzki, jeden z uczestników najnowszej edycji „Top Model”, wykazał się lekceważącym podejściem do reszty ekipy na planie. Chłopak podczas sesji zdjęciowej, gdzie na planie pojawiła się także Julia Wieniawa, oddalił się od swojej grupy. Bardzo nie spodobało się to jednemu z członków jury, Michałowi Pirógowi. Postanowił ten powiedzieć Hubertowi, co myśli o takiej samowoli na planie.

Gorąco na planie „Top Model”. Uczestnik zrównany z ziemią przez Piróga

Michał Piróg nie krył swojego zdenerwowania. Wyperswadował młodemu adeptowi modelingu, że ten odszedł z planu jak gdyby nigdy nic, a przecież w każdej chwili mógł być potrzebny. Bez ogródek powiedział Hubertowi Gromadzkiemu, że ma się zabierać z programu, a na dodatek wskazał mu palcem drzwi.

– Twoja osoba była bardzo ważna w tym programie, ale twoja przygoda dobiegła końca. Dziękuję – powiedział bardzo zdecydowanym tonem Michał Piróg.

Słowa Piróga wywołały natychmiastową reakcję ze strony Huberta. Chłopak przeraził się nie na żarty. Zaczął pośpiesznie przepraszać jurora za swoją niesubordynację i obiecywał poprawę. Michał Piróg wydawał się nieugięty, jednak po kilku chwilach błagań i przeprosin ze strony Gromadzkiego, uległ.

– Przysięgam, będę od tej pory współpracował. W 100 proc. będę aktywnym człowiekiem – mówił z przerażeniem Gromadzki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!

Fani nie są zachwyceni

Choć Hubertowi Gromadzkiemu udało się uniknąć wyrzucenia z planu programu TVN „Top Model”, fani produkcji nie są zachwyceni. Nie chodzi jednak o ich niechęć do Huberta, a sposób w jaki zachowywał się wobec Michała Piróga. Nie brak głosów, które sugerują, że płaszczenie się wobec jurora przed kamerami było po prostu żenujące. Co ciekawe, pojawiła się także grupa krytyków samego Michała Piróga. Ci zarzucają jurorowi „gwiazdorzenie” na planie programów. Mówią, że miał poczuć się „lepszy od reszty jurorów” i zaczyna demonstrować swoją wyższość nad uczestnikami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tajemnicza kobieta w życiu Kaczyńskiego. Są blisko od lat
  2. Był „bohaterem” materiału TVN o nazistach. Teraz startuje w wyborach jako numer jeden
  3. Uważajcie na swoich bliskich. Naciągacze zbijają fortunę na naiwnych seniorach
  4. Chciał go oddać do schroniska jak rzecz. Powstrzymała go rozrywająca serce sytuacja
  5. Jak zorganizować imprezę niespodziankę? Zaskoczysz wszystkich gości!

Ohyda! Najobrzydliwsze znaleziska w jedzeniu ze sklepów

źródło: plotek.pl