Drastyczna zmiana w Top Model. Hitowe show powraca po wielkiej reformie

Drastyczna zmiana w Top Model. Hitowe show powraca po wielkiej reformie Źródło: YouTube - TVN Fashion

Top Model należało do czołówki najbardziej lubianych programów w Polsce. Niedawno dobiegła końca 7. edycja znanego show i nie wiedzieliśmy, czy doczekamy się kontynuacji. Teraz jednak wszystko stało się jasne. Zmagania aspirujących modeli i modelek wrócą na ekrany już niebawem!

Top Model cieszyło się wielkim zainteresowaniem już od dnia premiery pierwszej edycji. Program zadebiutował w telewizji TVN w 2010 roku i niemal od razu oglądały go miliony Polaków. Producenci dobrze zdawali sobie sprawę z tego, że widzowie chcą dalej śledzić zmagania początkujących modeli, w związku z czym zdecydowali się na kolejne edycje znanego show.

Ostatnia, 7. edycja programu wciąż cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, w związku z czym podjęto decyzję o kontynuacji programu. Już niebawem będziemy świadkami premiery 8. sezonu starań młodych osób, które starają się o zwycięstwo w programie. Dotychczas poznaliśmy jedynie pojedyncze szczegóły w nadchodzących wielkimi krokami nowych odcinkach. Te wyjątkowo zainteresowały widzów.

Top Model doczeka się kontynuacji. Co wiemy o produkcji?

Castingi do show telewizji TVN rozpoczną się w kwietniu i będą trwały do maja. Odbędą się w kilku największych miastach Polski. Mogą się do nich zgłaszać wszyscy, którzy marzą o karierze przed aparatem i na wybiegu. Wielokrotnie słyszeliśmy o tym, że bardzo trudno jest zyskać uznanie jurorów, jednak warto jest starać się o angaż w programie. Jedną z nagród jest 100 tysięcy złotych, choć najważniejsze jest to, że zwycięstwo jest właściwie przepustką do wielkiej kariery.

Dowiadujemy się, że w programie zajdą bardzo poważne zmiany. Co prawda na pewno po raz kolejny wystąpią w nim Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Kasia Sokołowska, jednak program doczeka się prawdziwej rewolucji, jeśli chodzi o sposób przedstawiania widzom. Część z nich nie będzie zdawać sobie sprawy z tego, że ogląda ten sam program.

Wszystko przez rebranding, na który zdecydowali się producenci. Charakterystyczne logo zniknie po wielu latach, by ustąpić miejsca znacznie nowszemu pomysłowi autorstwa szefów stacji. Wszystko zostało zrobione po to, by odświeżyć nieco format programu. Widzowie zaczynali narzekać na to, że przydałyby się nowe pomysły, które przyciągnęłyby więcej oglądających.

Top Model ma nowe logo

O wielkich zmianach dowiedzieliśmy się dzięki oficjalnej stronie programu na Facebooku. Okazało się, że castingi w Rzeszowie się już rozpoczęły, dzięki czemu mogliśmy zauważyć wielkie zmiany, które zaszły w programie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widzowie bardzo chwalą pomysły producentów. Z pewnością niebawem będziemy mieli okazję zauważyć zupełnie nowe pomysły wprowadzone w życie przed nową edycją znanego show. Internauci nie ukrywają, że nie mogą doczekać się premiery nowego sezonu Top Model, do której dojdzie za kilka miesięcy.

(fot. Facebook)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Znana piękność z Polsatu i TVN dostawała od stacji grosze. Woli zarabiać prężąc się w bieliźnie
  4. Dramat żony Wiśniewskiego. Przez rozwód musiała poddać się bardzo bolesnej operacji
  5. Panowie nie mogą oderwać wzroku, panie zazdroszczą. Kurdej-Szatan w różowej mini wygląda jak bogini
  6. Z ostatniej chwili: Straszna katastrofa lotnicza. Samolot uderzył w helikopter

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News