Ostra awantura i dzika impreza w hitowym show TVN! Odbierze wam mowę

Ostra awantura i dzika impreza w hitowym show TVN! Odbierze wam mowę Źródło: fot. YouTube

Top Model, to jeden z tych programów, które wzbudzają w widzach TVN szczególne emocje. Zwłaszcza wtedy, gdy uczestnicy szykują się na nietypową sesję zdjęciową, a między uczestnikami włącza się ostra rywalizacja.

Top Model to dla uczestników programu szansa na wejście w intratny świat modelingu. Kolejne odcinki i "zamawiane", bardzo wyjątkowe sesje zdjęciowe.

Następna sesja odbędzie się w pałacu. Jak na miejsce przystało, uczestnicy wystąpią w strojach z epoki arystokratów i książąt.

Top Model i sesja "arystokratyczna"

- Będziecie mieli możliwość przenieść się w czasie - zapowiedział Michał Piróg, jeden z jurorów oceniających. Uniesienia i piękno epoki to jedno, a zawzięta rywalizacja o zwycięstwo w programie do drugie. Nie wszyscy uczestniczy przypadną do gustu jurorom. Stroje z dawnej epoki nie są oczywistą kreacją. Nie sama szata zdobi człowieka. Jurorzy wypatrują charakteru uczestników, doglądają sposobu poruszania się. "Ciężkie" nogi od razu skreślają walczących o główne trofeum.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Z kulis dowiadujemy się, że zdjęcia będą dla niektórych ogromnym wyzwaniem. Ósmy odcinek przyniesie też srogie opinie. - Po co przyszłaś do tego programu? Walczysz o to, zeby zostać top model, Ty nie jesteś jeszcze top model - oglądamy w zapowiedzi kolejnego odcinka programu. Atmosfera na planie zdjęciowym będzie napięta. Jak to w życiu będą "dominatorzy", ale i ci, którym idzie wyraźnie słabiej. Dojdzie też do intensywnej kłótni! O tym, co wydarzy się w kolejnym odcinku programu dowiemy się już za tydzień o godz. 21.30.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mama jurora Top Model podbija internet! 79-latka na obcasach, bawi do łez
  2. Jolanta Kwaśniewska modelką! Top Model może się przy niej schować
  3. Znaki zodiaku, które STRASZNIE znoszą samotność
  4. Niewiarygodne! Znak zodiaku powie ci jakiego psa potrzebujesz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News