Widzowie TVN w euforii! Po latach wraca ich ulubiony program

Top model był jednym z najpopularniejszych show stacji TVN. Fani programu z utęsknieniem czekali na przywrócenie show do ramówki stacji. Teraz ich modlitwy zostały wysłuchane.

Top Model ponownie zagości na antenie stacji TVN. Fani na taką informację czekali dwa lata. Dla wielu z nich był to ulubiony program w całej polskiej telewizji. Poprzednie edycje show były oglądane przez miliony ludzi, którzy na bieżąco śledzili poczynania uczestników, walczących o spełnienie swoich marzeń.

Top model powraca

Nie da się ukryć, że decyzja TVN-u o przywróceniu programu to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Fani show wpadli w prawdziwą euforię, widząc, że ich ulubiony program znowu będzie emitowany. Nie zdradzono nam jeszcze, czy nastąpią jakieś zmiany w jury, jednak możemy być pewni, że nadchodząca VII już edycja będzie pełna barwnych osobistości, które będą walczyć o spełnienie swojego marzenia o karierze na światowych wybiegach. W poprzednich edycjach wielu uczestników znalazło swoje miejsce w świecie mody. Jednak nie wszyscy zdecydowali się na pozostanie w branży. Mimo to na nadchodzące castingi na pewno zgłoszą się tysiące chętnych, których bacznie będzie obserwować jury złożone z największych osobistości świata mody w naszym kraju. Najnowsza edycja programu rozpocznie się 3 września 2018, natomiast finał odbędzie się 10 listopada. Show będzie emitowany w poniedziałki o godzinie 21:30. Fani już nie mogą się doczekać.

Kto zasiada w jury Top model?

Główną jurorką niezmiennie od pierwszej edycji jest Joanna Krupa. Od pierwszych odcinków towarzyszą jej Dawid Woliński i Marcin Tyszka. Przez pierwsze dwie edycje trzecim członkiem jury była Karolina Korwin Piotrowska, jednak została zastąpiona Katarzyną Sokołowską.  1. Gwiazdor TVN podjął szokującą decyzję. Wyjeżdża z Polski, to koniec
  2. Gwiazdor Polsatu rozwścieczył fanów! Jak mógł to zrobić żonie i dziecku?!
  3. Największy gwiazdor TVN ujawni koszmarne tajemnice! Jego byłe partnerki będą wściekłe!
źródło: se.pl Następny artykuł