Top Model, a konkretnie przebieg ostatnich odcinków popularnego show, nakręca widzów i internautów. Wielu z nich nie zgadza się z werdyktami jury. Uczestnicy muszą liczyć się z przejawami mocnej krytyki. Momentami tak mocnej, że cierpią na tym najbliżsi.  

Top Model wchodzi w decydującą fazę swojej kolejnej edycji. Emocje udzielają się wszystkim uczestnikom, ale też jurorom, bliskim i całej publice, która śledzi losy popularnego show.

Zawzięta walka w Top Model. Wypominali jej chorobę, teraz przepraszają

O dostęp do świata modelingu walczy kilkoro kandydatów. Jedna z uczestniczek, Ani (zwyciężczyni ostatniego odcinka), zmaga się ze wzmożoną krytyką, nieporównywalną do innych kandydatów. W kulisach samego Top Model obmawiają ją kontrkandydaci na modelów, spokoju nie dają jej też fani na Facebooku i Instagramie.

Chodzi o nieznaną wcześniej informację o kilkuletniej walce Ani z nowotworem. Sprawa wyszła na jaw dopiero w zaawansowanej fazie Top Model, kiedy toczy się walka o lukratywne wejście w świat modelingu. Reszta uczestników zdała sobie sprawę, że takim wątkiem Ania „skrusza” gremium jury.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy, którymi kiedyś zachwycała się cała Polska. Pamiętacie je jeszcze?

– Dzisiaj rozmawialiśmy ja, Magda, Hubert, Kasia i Michał. I oni mówili, że to jest trochę tak, że wydaje mi się, że Ania jest trochę faworyzowana przez tą chorobę – powiedziała tuż przed odpadnięciem Daria.

Uczestniczka wybacza i walczy dalej

Głos w sprawie zabierali też Hubert, Kasia i Michał. Po tym jak obgadywanie poszło w świat, Ani zrobiło się zwyczajnie przykro. Jeszcze bardziej przeżywała to przed telewizorem mama uczestniczki.

– Słowa Kasi czy Huberta były dla mnie smutne. Doceniam że przeprosili mnie. Moja mama popłakała się przy tym odcinku, przy innych nie płakała – opowiedziała na swoim profilu na InstaStories Ania.

Dziś powiedziała, że nie ma już do konkurentów żalu. Czy to oznacza, że „topór wojenny” został zakopany? Wątpliwe. Walka o laur w Top Model pozostaje otwarta. A nie jest tajemnicą, że wzruszające historie przekładają się na werdykty jurorów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jury Top Model zachowuje się nieuczciwie? Fani oburzeni, burza w sieci
  2. Gwiazda „Top model” wzięła potajemny ślub?! Jej wybrankiem jest znany aktor
  3. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać
  5. Gwiazda „Top model” wzięła potajemny ślub?! Jej wybrankiem jest znany aktor

TVN dał im 5 minut sławy. Jedni je wykorzystali, pozostali odeszli w zapomnienie