Finaliści Top Model nie przypominają siebie! Spektakularne metamorfozy wywołały łzy

Finaliści Top Model nie przypominają siebie! Spektakularne metamorfozy wywołały łzy Źródło: Fot. Facebook/Top Model

Top Model 7 właśnie wchodzi w etap, który najbardziej fascynuje widzów. Znany program w każdym odcinku przyciąga tysiące fanów, lecz zawsze największą popularnością cieszą się odcinki z metamorfozami. Tym razem nie obyło się bez łez i głośnego płaczu. 

Top Model na antenie TVN gości już ponad 8 lat, a przez cały ten czas cieszy się ogromną popularnością. Przez cały cykl uczestnicy mierzyć się muszą z różnymi wyzwaniami i zadaniami stawianymi im przez surowe jury, jednak niezmiennie to zawsze odcinek, w którym poddawani są totalnym metamorfozom, gromadzi przed telewizorami najwięcej fanów. Tak stało się również w trwającym właśnie 7. sezonie programu. Znów nie obyło się bez łez i głośnego płaczu.

Szokujące metamorfozy w Top Model

Top Model jest jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Cieszy się ogromną sympatią widzów, jednak to właśnie teraz rozpoczynają się najbardziej lubiane przez fanów odcinki - została już tylko finałowa 14, która właśnie przeszła szokującą metamorfozę. Jest to zarówno wyzwanie, jak i szansa na zdobycie większej pewności siebie oraz siły do walki o zwycięstwo w programie. Metamorfozy są stałym punktem każdej z serii, reakcje uczestników jednak bywają totalnie skrajne. Tym razem nie obyło się bez łez i nerwów. Uczestniczką, która od samego początku obawiała się tego etapu, była Natalia Gorączka, której charakterystyczne, długie włosy obcięte zostały na modnego boba. Zachwyceni byli wszyscy z wyjątkiem samej kobiety, która popłakała się widząc długie kosmyki spadające swobodnie na podłogę.

Top Model: rozpoczyna się walka o finał

Uczestnicy podzieleni zostali na dwie grupy, a w każdej znalazło się po siedem osób. Takie składy następnie pozowały na okładki magazynu Glamour. Dalej nadszedł czas na pierwszą w tym sezonie eliminację - gościnnie w jury pojawił się tym razem Robert Biedroń. Z szansą na wygranie programu pożegnać się musiała jako pierwsza Julia Frankowicz.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Dopiero teraz do mnie dotarło, że straciłam szansę na wszystko - powiedziała przez łzy kobieta. Reszta tymczasem przygotowuje się do kolejnych zadań i oswaja z nowym wyglądem. Wszyscy wiedzą, że tylko jedna osoba z grupy może wygrać, rozpoczyna się więc prawdziwa rywalizacja. Top Model Fot. Facebook/Top Model
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Księżna Kate w życiu by się na to nie zdecydowała. Meghan Markle zaskoczyła na uroczystej gali
  2. Uwielbiana gwiazda M jak Miłość walczy z chorobą i traumą z dzieciństwa. Smutne!
  3. Andrzej Duda zaskoczył wszystkich w USA! Najbardziej wzruszający moment w jego karierze
Następny artykuł