Top Model jest jednym z najpopularniejszych programów emitowanych przez TVN. Uczestnicy oceniani są przez czteroosobowe jury w którym zasiada m. in. Marcin Tyszka. Dzięki temu programowi mężczyzna wybił się i zdobył sławę, okazuje się jednak, że prawdziwa popularność i uwielbienie internautów należy się jego mamie. 

Top Model jest programem emitowanym w telewizji TVN od ponad 8 lat. Powstało już 7 edycji show, a widzowie wciąż nie są znudzeni i tłumnie zasiadają przed telewizorami. Czteroosobowe jury w skład którego wchodzą: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska i Marcin Tyszka decyduje o dalszym życiu i karierze 50 uczestników programu.

Ostatni z wymienionych jurorów swoją sławę zawdzięcza właśnie show TVN, jednak okazuje się, że prawdziwą popularność udało się zdobyć jego mamie – kobieta podbija serca internautów i staje się gwiazdą Instagrama.

Marcin Tyszka i jego kariera w Top Model

Marcin Tyszka swoją karierę rozpoczynał od prowadzenia programu 5-10-15, dalej występował w reklamach i grał role epizodyczne w filmach. Później zasłynął jako polski fotograf specjalizujący się w fotografii mody, dzięki czemu udało mu się wybić w programach takich jak Top Model czy Project Runway.

Swoją przygodę z programem Top Model rozpoczął w 2010 roku zasiadając w jury. Znany i kojarzony jest w programie ze swoich niezwykle ostrych wypowiedzi oraz słów krytyki, które niejednokrotnie doprowadzały uczestniczki do łez.

Mama Marcina Tyszki podbija Instagram

79-letnia Mira Tyszka prywatnie jest mamą jurora Top Model, lecz swoim instagramowym fanom znana jest pod pseudonimem Mira LaMira. Kobiecie udało się uzbierać już 3 tysiące obserwujących, którzy żywo komentują kolejne zamieszczane posty opatrzone niezwykle wymownymi opisami. Do każdego wpisu obowiązkowo dołączany jest również hasztag „emerytka na obcasach”.

– Wrzucam ciągle swoje zdjęcia. Bo co ja bym mogła wrzucać poza sobą i rodzinką? Poza tym w szafie jeszcze zostało trochę starych sukienek do zdjęciowego odkurzenia, a gdy zapasy się skończą to się ładnie uśmiechnę do Romka. Święta nadchodzą, może jakiś prezent się znajdzie. Marcinek zaraz wyjedzie w świat, więc muszę korzystać. PS: właśnie sobie zdałam sprawę, że uśmiechanie do Romka dużo nie da, przecież od stu lat mamy wspólne konto – wprost napisała w jednym wpisie.

Kobieta żywo komentuje również życie prywatne – zarówno swoje, jak i męża oraz syna.

– Marcinek i Romek to by tylko spali, a ja mam nadal bardzo dużo energii. Gdyby ktoś mi podłączył dynamo na bank mielibyśmy elektryczność w domu za darmo. Romek trochę się denerwuje że spać nie może, bo co chwile mi coś błyska i wibruje. Odkładam aparat blatem w dół, przecież nie wyłączę sieci kompletnie, to takie miłe gdy ktoś kliknie, może być nawet w środku nocy – pisze w kolejnym poście.

Kobieta kilkoma wpisami zyskała niesamowitą popularność i sympatię swoich fanów. Nie jest również standardową emerytką – uczęszcza na uniwersytet trzeciego wieku, często podróżuje, zwiedza oraz bywa w restauracjach i lokalach.

Top Model
fot. instagram.com/mira_lamirra

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

  1. Ile zarabia Edyta Górniak? Jaka stawka za koncert
  2. Wiemy, kiedy Beata Szydło stanie przed sądem. Jest termin rozprawy
  3. Fani na grób Kory CODZIENNIE przynoszą świeże kwiaty. „Nigdy jej nie zapomnimy”

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!


Najgorętsze romanse gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]

Zobacz również