Top Model wzbudza z kolejnymi odcinkami siódmej edycji show coraz większe emocje. Decyzją jurorów zwyciężczynią ostatniej części została Magda. Internauci są jednak odmiennego zdania, dając upust swojemu niezadowoleniu w sieci.

Top Model wkracza w decydującą fazę. Tym razem uczestnicy stanęli przed nie lada wyzwaniem. Pozowali fotoreporterom do zdjęć w nietypowej konwencji.

Jurorzy oceniali kandydatów na zawodowych modeli i modeli w momencie… oblewania ich farbą! Zdjęcia obiegają już sieć – można je podejrzeć na profilach programu Top Model na Facebooku czy Instagramie.

Kolejny odcinek Top Model – fani krytykują zwycięzcę

W gąszczu opinii wyróżniają się te pod zdjęciami Magdy. Uczestniczka zdaje sobie sprawę, że od kilku odcinków „ma na pieńku” z naprawdę liczną widownią. Fani show dyskredytują jej pozę, zarzucają też, że niesprawiedliwie jury podtrzymuje ją w kolejnych odcinkach show.

Sprawie smaczku dodaje fakt, że to właśnie Magda wygrała ostatni „farbiarski” odcinek. Widzowie i internauci pozostają jednak w znacznej części przeciwni Magdzie. Nie zostawiają na uczestniczce suchej nitki.

– Nie rozumiem czemu Magda jedzie na fashion-week, program chamsko ustawiony – pisze jedna z oburzonych fanek show na Facebooku.

W gąszczu krytyki i – w najlepszym razie – mało pochlebnych opinii trudno doszukać się chociażby kilku pozytywów. Nam się jednak udało.

– Gratuluję Madzia udało Ci się pokazać wszystkim hejterom że tak naprawdę się mylą! – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama na zdjęciu z Magdą oblaną niebieską farbą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVN dał im 5 minut sławy. Jedni je wykorzystali, pozostali odeszli w zapomnienie

Jury zachwycone, widzowie już nie

Inni co prawda doceniają kunszt przy zwycięskich zdjęciach, ale wspominają, że Magda miewała zadania, w których radziła sobie znacznie słabiej.

– Nie rozumiem powinni brać pod uwagę cały program a nie to, że dziś jej wyszło zdjęcie… – pisze kolejny z internautów.

Większość z grona jury była zachwycona efektami pracy Magdy. Niewielkie wątpliwości miała jedynie Joanna Krupa. Nie przeważyło to jednak na całościowym werdykcie.

Przy takim obrocie sprawy możemy jedynie domyślać się jakie emocje przyniosą kolejne odcinki. Dziś mało prawdopodobne wydaje się by krytycy Magdy stali się jej bardziej przychylni.

Top Model Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uczestnik Top Model jest wściekły na TVN! Pokazali zdecydowanie za dużo
  2. To pierwszy taki przypadek w historii Polski! O jurorze Top Model mówi cały świat
  3. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami. Cała prawda
  5. Uczestniczka Top Model była molestowana. Podzieliła się przerażającą historią

Gwiazdy, którymi kiedyś zachwycała się cała Polska. Pamiętacie je jeszcze?