Top Model zdecydowało się zaprosić do jury prawdziwych specjalistów z branży. Katarzyna Sokołowska, pracująca na co dzień jako reżyserka pokazów mody, szybko zaskarbiła sobie ogromną przychylność widzów. Dziś fani są jednak zadziwieni nieoczywistą metamorfozą, na którą się zdecydowała.

Top Model skompletowało gremium jurorskie w naprawdę profesjonalny sposób. Zasiadają w nim fotograf Marcin Tyszka, projektant Dawid Woliński, modelka Joanna Krupa oraz reżyserka pokazów Katarzyna Sokołowska. Chociaż przed rozpoczęciem programu ostatnia z nich była najmniej znana publiczności, dziś fani naprawdę ją uwielbiają. Popularność przekłada się oczywiście na liczby – jej konto na Instagramie obserwuje już 271 tysięcy osób.

Wielu widzów było więc naprawdę zaskoczonych, kiedy zobaczyli nowe zdjęcia medialnej ulubienicy, które opublikowała w sieci. Sokołowska zdecydowała się bowiem na niecodzienną metamorfozę i trzeba szczerze przyznać, że naprawdę zaszalała.

Jurorka Top Model przeszła całkowitą przemianę! Publiczność jest zachwycona

Większość fanów okazała się jednak bardzo przychylna wobec metamorfozy celebrytki. Internauci chwalili jej odwagę, bezkompromisowość oraz ogromną fantazję. W komentarzach bardzo szybko zaroiło się od ciepłych słów na temat decyzji Sokołowskiej. Co ciekawe, wielu fanów chętnie porównywało nowe wcielenie reżyserki pokazów mody do jednego z najzdolniejszych, najbardziej cenionych współczesnych muzyków, który zmarł w 2016 roku.

„Chyba nie tylko ja mam tu Davida Bowie przed oczami. Petarda!”; Petarda… Uwielbiam. Prawdziwa, rasowa kobieta w każdym calu!!!!!”; „Katarzyno, w życiu potrzebujemy pikanterii i ją mamy…”; „Dawid Bowie byłby dumny, świetne ujęcia” – pisali zachwyceni przemianą gwiazdy fani.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Top Model Fot. Instagram/Katarzyna Sokołowska[/caption]
Top Model
Fot. Instagram/Katarzyna Sokołowska
Top Model
Fot. Instagram/Katarzyna Sokołowska
Top Model
Fot. Instagram/Katarzyna Sokołowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdor TVP wziął ślub z mężczyzną! Fanom opadły szczęki
  2. Szczeniak, którego przygarnęli, nie był psem. Wszyscy byli zszokowani
  3. To może skończyć się tragedią! Ciężarna gwiazda disco polo okrutnie zmasakrowana
  4. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
  5. Horror, Magda Gessler uciekała w panice! Wyciekły kulisy „Kuchennych Rewolucji”

Czy oglądasz Top Model?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

"Ranczo" przyniosło jej sławę. Prywatny dramat zniszczył jej życie