Gwiazda Projekt Lady zgłosiła się do Top Model. Powód nie jest oczywisty

Gwiazda Projekt Lady zgłosiła się do Top Model. Powód nie jest oczywisty

Top Model to jeden z tych programów, które od razu przypadły widzom do gustu. Zmagania przyszłych modelek i modelów śledzą miliony osób, pasjonując się ich przeżyciami w drodze na sam szczyt wymarzonej kariery. W najnowszej edycji udział wzięła gwiazda innego show TVN Projekt Lady, która chciała zamanifestować bardzo ważną dla niej rzecz.

Top Model to jeden z najpopularniejszych programów typu talent show w naszym kraju. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy młodych kobiet i mężczyzn, którzy marzą o wielkiej przyszłości w świecie mody. Nic dziwnego, że taki program staje się również miejscem, w którym można przełamywać słabości i utarte schematy. To właśnie postanowiła zrobić gwiazda Projekt Lady zgłaszając się do siódmej edycji programu.

Top Model: gwiazda Projekt Lady zgłosiła się do programu

Magdalena Świderska była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek programu Projekt Lady. Widzowie już od pierwszego odcinka mogli zauważyć, że jest ona bardzo stanowcza i zawsze chce postawić na swoim. Widać było to szczególnie przez pryzmat wielu konfliktów, których była inicjatorką. Największym echem w programie odbiły się jej potyczki z Katarzyną Fik. Mentorki Projekt Lady bardzo mocno starały się wpłynąć na dziewczyny, ale ich wysiłki nie przyniosły rezultatu. Ostatecznie, ich konflikt zakończył się wielką kłótnią zakończoną wyprowadzką Katarzyny Fik do innej sypialni. Niestety dla uczestniczek miarka się przebrała i obydwie musiały pożegnać się z programem. Tym razem Magdalena Świderska postanowiła spróbować swoich sił w Top Model. Już podczas swojego pobytu w radziejowickim pałacu w ramach Projektu Lady podkreślała, że chciałaby spróbować swoich sił w poważnym modelingu. Szczególnie, że posiadała już doświadczenie jako hostessa. Świderska wykorzystała możliwość castingu na odległość i nadesłała film, w którym wyjaśnia, że jej zdaniem rozmiar nie jest najważniejszy. - Chciałabym pokazać, że modelka nie tylko może nosić rozmiar 34. Ja czuję się seksowna, nosząc rozmiar 38 - powiedziała. Póki co nie wiadomo, jak wypadła Magdalena Świderska w oczach jury. Widzowie nie mieli jeszcze okazji zobaczyć jej w żadnym z wyemitowanych odcinków Top Model.

Top Model wprowadziło duże zmiany

Magdalena Świderska zgłosiła się do programu wykorzystując zmiany w regulaminie show, które obowiązują od obecnej edycji. W poprzednich odsłonach programu zgłaszające się kobiety musiały mieć minimum 170 centymetrów wzrostu i mieścić się w przedziale wiekowym 18-27 lat. Mężczyźni musieli być co najmniej 10 centymetrów wyżsi, a ich górną granicą wieku było 30 lat. Najnowsza edycja znosi te wszystkie obostrzenia dla startujących, co wpłynie zapewne na treść programu. Dotychczas nie brakowało w nim bardzo krytycznych uwag np. odnośnie wagi uczestniczek. ZOBACZ TAKŻE
  1. Kinga Rusin ucieka przez Rozenek? Wściekła dziennikarka ujawnia
  2. Fani byli bezlitośni dla Kożuchowskiej. „Jak klaun w cyrku”
  3. Anna Lewandowska mierzy się z falą hejtu. Wszystko przez zdjęcie sprzed lat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News