Reklama

Gwiazda "Top Model" właśnie została zmieszana z błotem! Skandaliczne słowa

Gwiazda "Top Model" właśnie została zmieszana z błotem! Skandaliczne słowa

"Top Model" jest jedynym w swoim rodzaju programem w polskiej telewizji, który odchodzi od tradycyjnego reality show i tworzy własny rodzaj określany jako show modellingowe. Widzowie uwielbiają śledzić zmagania uczestników, jednak nie da się uniknąć również skandali - jedna z gwiazd właśnie została zmieszana z błotem. 

Reklama

"Top Model" emitowane jest przez TVN od 2010 roku, a cztery lata temu nastąpił przełom - zezwolono w nim na udział również mężczyzn, co okazało się świetną decyzją. Od tamtego czasu wyniki oglądalności uległy znacznej poprawie, a widzowie dużo chętniej komentują kolejne etapy zmagań uczestników, nie sposób jest jednak uniknąć skandali przy takiej popularności produkcji. Program już od pierwszego sezonu wywoływał wiele kontrowersji, Polacy podzielili się na zwolenników show oraz osoby, które twierdzą, że tego rodzaju produkcja nie nadaje się do emisji w godzinach, w których zobaczyć ją mogą małe dzieci. Teraz po raz kolejny doszło do skandalu - uczestniczka została okrutnie zmieszana z błotem.

Reklama

Co będzie w najnowszym odcinku "Top Model"?

Już w najbliższym odcinku uczestnicy będą ze sobą rywalizować w Los Angeles. Nagroda również nie jest byle jaka - któż nie chciałby wystąpić na prestiżowym Los Angeles Fashion Week? Lecz by dostąpić tego zaszczytu, trzeba będzie pokazać się z jak najlepszej strony i udowodnić, że jest się godnym reprezentantem grupy. Na miejscu uczestnicy przywitani zostaną przez jury oraz Michała Piróga, a następnie spotkają się z dyrektorem Fashion Week Los Angeles - Erikiem Rosete. Dalej czeka ich potężne wyzwanie: producenci przygotowali dla nich sesję zdjęciową inspirowaną scenami z filmów "Pretty Woman", "Aniołki Charliego" oraz "La La Land". Na deser przejść będą musieli casting u niezwykle wymagających projektantów - Michaela Costello, George'a Stylera, Michaela NGO, Nathalii Gavira oraz Usamy Ishatay.

Uczestniczka "Top Model" zmieszana z błotem

Opublikowany przez stację materiał promocyjny odcinka szybko zyskał dużą popularność, doszło pod nim bowiem do ostrej wymiany zdań, w której z błotem została zmieszana jedna z uczestniczek.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Czy ktoś mi wytłumaczy te ilości tłuszczu u Ani M. które wylewają się zza sukienki z przodu i szczególnie z tyłu na plecach?! - pyta oburzony internautka, wklejając zdjęcie zamieszczone poniżej. - Chyba nie widziałeś nigdy wylewającego się tłuszczu. Raczej powiedziałabym, że jest to zmarszczona skóra - broni zmieszanej z błotem modelki fanka. Dalej mężczyzna zwraca uwagę na nogi uczestniczki programu oraz określa ją jako "dość grubą jak na modelkę". Oczywiście biorący udział w programie modele oraz modelki z pewnością zdają sobie sprawę, że narażają się na bolesną krytykę ze strony widzów, jednak takie komentarze zawsze są wyjątkowo bolesne. Top Model Fot. Facebook/Top Model TVN

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oto co ojciec przekazał Martynie Wojciechowskiej. Tak, zgadliście dokładnie o co chodzi
  2. Chylińska chciała się zabić! Wstrząsająca, druzgocąca prawda
  3. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?
  5. Zostawcie Anję Rubik! Prawica obleśnie rzuciła się na legendarną modelkę
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?