Jury Top Model zachowuje się nieuczciwie? Fani oburzeni, burza w sieci

Jury Top Model zachowuje się nieuczciwie? Fani oburzeni, burza w sieci

Top Model wkracza w decydującą fazę. Popularne show, szlifujące przyszłe modelki i modelów, wzbudza wielkie emocje. Głównie za sprawą uczestników, z którymi mniej lub bardziej sympatyzują widzowie. Kolejny raz nie zgodzili się z werdyktem jury.

Top Model chyba jeszcze nigdy wcześniej nie kumulowało wśród odbiorców tylu emocji. Kolejne eliminacje z tygodnia na tydzień są coraz głośniej komentowane.

Emocje w ferworze walki. Top Model i kulisy decyzji jurorów

W poprzednich odcinkach szczególnie mocno obrywało się Magdzie. Tym razem negatywne emocje dopadły inną z uczestniczek, Anię. Głos w sprawie postanowili zabrać nawet byli uczestnicy Top Model. Sprawa elektryzuje dziś na oficjalnym kontach programu na Facebooku czy Instagramie. Po kolejnym odcinku i sesji sporo uwagi poświęcono Ani. Wysoka, ciemnowłosa kandydatka na modelkę zaprezentowała się, zdaniem wielu widzów, znakomicie. Na jej udział w programie rokują jednak nie tylko kwestie związane z modelingiem. Fani wypominają jej, że przez długi czas na wizji programu ukrywała fakt, że przez ostatnie 3 lata walczyła z nowotworem.

Ckliwą historia "kupiła" jurorów?

Nie jest bowiem tajemnicą poliszynela, że wzruszające historie dodatkowo wpływają na całokształt oceny jurorów. Portal Plotek.pl przypomniał, że w ten sposób "wywindowano" w górę uczestników "You can dance". Tym razem taki wątek powrócił w kontekście Ani. - Dzisiaj rozmawialiśmy ja, Magda, Hubert, Kasia i Michał. I oni mówili, że to jest trochę tak, że wydaje mi się, że Ania jest trochę faworyzowana przez tą chorobę - powiedziała Daria, jedna z pięciu uczestniczek obecnej edycji Top Model.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Później wysłuchała najgorszego. Jurorzy uznali, że to ona odpadnie. Z kolei Hubert, któremu udało się przejść dalej nadmieniał, że "wkurza go faworyzowanie, niektórych uczestników, np. Anki". Jego zdaniem poczuła, że wygrała ten program. Dziewczyna - jak podaje portal Plotek.pl - przeszła kilka trudnych operacji. Miała sporo obaw, czy będzie mogła prezentować się w modelingu, począwszy od telewizyjnego show. W sieci natrafimy jednak na sporą część przychylnych opinii. - Według mnie ona powinna to wygrać! - czytamy pod jej zdjęciem w stroju wodniackim i deską do windsurfingu. - Przykre jest to, że inni widząc w Tobie konkurencję nie spojrzeli na Twoją ciężką pracę i profesjonalizm, a znaleźli akurat taką wymówkę jaką znaleźli. W LA pokazałaś bardzo dużo i nie bez przyczyny zostałaś doceniona - pisze inny z fanów na jej profilu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To pierwszy taki przypadek w historii Polski! O jurorze Top Model mówi cały świat
  2. „Masakra, to jakiś żart”. Widzowie zniesmaczeni decyzją jurorów Top Model
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?
Następny artykuł