top model_po
yt/tvnpl
Anna Maria Guziewska - 17 Grudnia 2018

Nie uwierzycie, co gwiazdor Top Model zrobił z OGÓRKIEM! Zatrzyma go za to policja?!

"Top Model" wciąż się cieszy nieustającą popularnością. Uczestnicy, którym rzadko się udaje stanąć na międzynarodowych wybiegach, są niezwykle aktywni w mediach społecznościowych. Mężczyzna biorący udział w jednej z edycji, opublikował odważny post i okazuje się, że może za to trafić w ręce policji. Czy to świadoma prowokacja?

"Top Model" od siedmiu sezonów nie znika z anteny TVN. Za sprawą barwnych postaci i charakterystycznych członków jury o programie i jego kulisach mówi się dużo. Trudno znaleźć gwiazdę, która wykorzystała wszystkie możliwości i stanęła przed obiektywem najlepszych fotografów. Trudno się także oprzeć wrażeniu, że wspomniani dramatycznie korzystają z pięciu minut swojej sławy. To, co opublikował uczestnik szóstej edycji wywołało falę oburzenia.

Co opublikował Sasha z "Top Model"? Za to zdjęcie może pójść do więzienia?

Sasha brał udział w szóstej edycji programu. 24-latek nie osiągnął wiele na wybiegach, rzadko staje przed obiektywem fotografa. Mimo wszystko prowadzi dość szeroką aktywność w mediach społecznościowych, a jego wpisy i porady dietetyczne cieszą się niezmiennie ogromną popularnością. Właśnie postanowił się podzielić "wigilijnym bongo zrobionym z ogórka". Choć brzmi to absurdalnie, odważna publikacja może go doprowadzić w ręce policji. Czy się przeliczył? Na Instagramie opublikował dość niezrozumiałe zdjęcie. Zielony ogórek, owinięty folią aluminiową, a w środku znalazła się najprawdopodobniej marihuana. Uczestnik "Top Model" chciał w ten sposób pochwalić się, w jaki sposób spędza przedświąteczny czas. Chociaż fani żart uznali za śmieszny, okazuje się, że Sasha może mieć problemy z prawem. Wigilia, którą zorganizował z grupą przyjaciół miała widowiskowy charakter. Oprócz wspomnianego bongo z ogórka, znajomi czytali Ewangelię według Świętego Łukasza i wzajemnie obdarowywali się serdecznymi życzeniami. Choć spotkanie miało charakter zdecydowanie rozrywkowy, konsekwencje publikacji mogą jednak skończyć się poważnie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska wyjawiła swoje prywatne sekrety. Można się popłakać!Czytaj dalej
- Piękny, lecz niepoczytalny umysłowo! - pojawia się na jednym z forów. - Czego ludzie nie robią dla 5 minut sławy.. nieważne o czym, byle pisali - czytamy dalej. - A czym ma się chwalić? Intelektem? - ironizuje internauta. Nie wiadomo jednak, jak na komentarz mediów zareaguje uczestnik programu TVN. Prawdopodobnie będzie ostrożniej dobierał przyszłe publikacje.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ujawniono taśmy kompromitujące gwiazdę TVN. Fanom opadły szczęki
  2. Oszalała?! BEZCZELNE pytanie dziennikarki DDTVN do gościa
  3. Legendarna prezenterka TVN przeżywa życiowy dramat. Niszczą ją
  4. Znaki zodiaku i ich najlepsze maniery. Czy potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie najlepszego?
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News