Gwiazda "Top Model" zmarła po stosunku w trójkącie. Wstrząsające doniesienia

Gwiazda "Top Model" zmarła po stosunku w trójkącie. Wstrząsające doniesienia Źródło: Instagram/Ivana Smit

"Top Model", w którym doszła do finału, miał być przepustką do jej kariery. Niestety w skutek tragicznych wydarzeń młoda modelka umarła. Dziś pojawiły się przerażające doniesienia o tym, że dziewczyna zmarła po stosunku w trójkącie.

Gwiazda "Top Model" nie żyje. Najnowsze doniesienia sugerują, że modelka zmarła po stosunku w trójkącie. Sprawa 18-letniej Ivany Smit z Malezji budzi przerażenie. Okazuje się, że nie wszystko wyglądało tak, jak sugerowały służby. 

Modelka z programu "Top Model" nie żyje

Ivana Smit doszła do finału malezyjskiego "Top Model". Jej kariera miała nabrać rozpędu, niestety, w 2017 roku wydarzyła się tragedia. Zaledwie 18-letnia dziewczyna zginęła w tragicznych okolicznościach. Początkowo wszyscy zakładali, że jej śmierć była nieszczęśliwym wypadkiem, teraz jednak może okazać się, że było to morderstwo.

Wszystko miało miejsce w stolicy Malezji Kuala Lumpur, gdzie Ivana wraz z parą przyjaciół była widziana po raz ostatni. Apartament, w którym się znajdowała wraz z Alexem i Luną Johnson, mieścił się na 20. piętrze. To właśnie z niego miała spaść. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda "Top Model" zmarła po stosunku w trójkącie

Z zeznań świadków oraz pary wynikało, że gwiazda "Top Model" w noc, kiedy umarła, zażywała narkotyki, w tym kokainę i amfetaminę. Po przyjęciu narkotyków i zabawach w klubie, trafiła z przyjaciółmi do łóżka, gdzie uprawiali seks w trójkącie. 

Funkcjonariusze, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, od razu uznali, że do śmierci doszło na skutek wypadku, który był spowodowany zbyt dużą ilością narkotyków i alkoholu. Rodzina zmarłej dziewczyny nie zgadzała się z ich hipotezą. 

Sekcja zwłok wykazała, że na ciele zmarłej znajdowały się ślady walki. W związku z czym para, która uczestniczyła w trójkącie, stała się podejrzanymi w sprawie. Dziś sprawa śmierci dziewczyny prowadzona jest pod kątem morderstwa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

- Była naszą przyjaciółką. Oboje byliśmy z nią w związku. Żałuję, że nie mogłam poznać jej lepiej - powiedziała Luna, krótko po śmierci dziewczyny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  2. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
  3. Pikio: Kim jest właściciel, redaktor naczelny? Wszystko o Pikio.pl
  4. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
  5. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?


źródło: fakt 

Następny artykuł