Wielka burza po finale "Top Model". Ujawniono szczegółowe wyniki głosowania, widzowie są oburzeni

Wielka burza po finale "Top Model". Ujawniono szczegółowe wyniki głosowania, widzowie są oburzeni Źródło: Instagram/topmodelpolskatvn

Top Model spowodowało falę krytyki po tym, jak ujawniono kulisy głosowania w ostatnim odcinku. Wielki finał był naprawdę olśniewający, ale jego wyniki nie wszystkim się spodobały. Są oskarżenia o to, że konkurs był od początku ustawiony.

Top Model to popularne show TVN, w którym uczestnicy konkurują o możliwość rozpoczęcia kariery w modelingu. Show często spotyka się z krytyką widzów za wybory jury, ponieważ piękno jest kategorią absolutnie subiektywną i nie wszystkim podoba się czysto profesjonalne podejście jurorów. A przynajmniej tak było do tej pory - teraz niektórzy podejrzewają ich o dawanie niektórym niezasłużonej drugiej szansy.

"Top Model" znalazło się w ogniu krytyki po wyłonieniu zwycięzcy tegorocznej edycji

Ósma edycja zapisze się w historii programu jako coś naprawdę wyjątkowego. Po pierwsze, do ostatniego etapu konkursu przeszło nie troje, a czworo uczestników. Ponadto w jury zabrakło modelki Joanny Krupy, która ze względu na narodziny swojej córki postanowiła na jakiś czas przejść na urlop macierzyński i została z rodziną w Stanach Zjednoczonych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dodatkowo ósmy sezon zakończył nietypowy, bo wieloetapowy odcinek. Najpierw jury oceniało sesję okładkową uczestników, potem przyszedł czas na futurystyczną sesję zdjęciową z najnowszym samochodem marki Peugeot. Po tej sesji miało miejsce głosowanie widzów. Wyniki były wówczas jednoznaczne: z programem pożegnała się Sandra Dorsz. 

W ostatnim etapie wzięli udział Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska oraz Staszek Obolewicz. Pozowali oni do zdjęć z końmi - zwierzęta to nie jest łatwy partner dla modela, którego celem jest atrakcyjnie prezentować zarówno siebie, jak i ubrania. Wówczas zatryumfował chory na zespół Tourette'a Dawid Woskanian. 

Problematyczna decyzja prowadzących programu?

Dość szybko jednak doszło do kontrowersji. Na instagramowym koncie programu ujawniono, ile głosów otrzymał każdy z uczestników. Okazało się, że większą popularnością wśród jurorów cieszyła się Olga Kleczkowska, a Dawid Woskanian wygrał dzięki pomocy widzów. Wzbudziło to wiele wątpliwości pośród fanów show.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. Zwłoki przed siedzibą Polsatu! Nie żyje młoda kobieta

Niektórzy uważają, że model zwyciężył nie dzięki umiejętnościom i urodzie, ale swojej chorobie. Z drugiej strony istnieje również całkiem spora grupa zadeklarowanych zwolenników Dawida Woskaniana, którzy twierdzą, że jego choroba była przeszkodą w konkurencji, a nie kartą przetargową.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: wizaż

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News