Gwiazda Top Model ujawniła, kiedy na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. To już niedługo!

Gwiazda Top Model ujawniła, kiedy na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. To już niedługo! Źródło: screen/Youtube.com/TVN Fashion

"Top Model" wypromował wielu celebrytów, którzy brylują teraz na salonach. Nie da się jednak ukryć, że największymi gwiazdami tego programu są sami jurorzy. Jedna z zasiadających w jury osób zdradziła, kiedy na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko.

"Top Model" to produkcja, która odniosła gigantyczny sukces w polskiej branży telewizyjnej. Tysiące osób otrzymało szansę spełnienia swoich marzeń i dostania się do świata mody. Jednak droga do takiego sukcesu nie jest łatwa i wymaga wiele wysiłku i wyrzeczeń. Wie o tym doskonale jedna z jurorek, która znana jest z wybiegów na całym świecie.

Mowa oczywiście o Joannie Krupie, która doskonale radzi sobie z łączniem swojej kariery w USA, jak i w Polsce. Co więcej, sama modelka również skorzystała na rozwinięciu swojej kariery w kraju, ponieważ dzięki temu usłyszało o niej wiele osób, które na co dzień nie interesują się modelingiem. Teraz gwiazda zdradziła bardzo ważną informację.

Joanna Krupa zdradziła, kiedy urodzi się jej dziecko

Informacja o ciąży modelki była dla jej fanów ogromnym, lecz bardzo miłym zaskoczeniem. W mediach społecznościowych od razu pojawiły się setki komentarzy z gratulacjami i pytania o imię oraz datę narodzin dziecka.

Od tego momentu na profilach modelki pojawiła się cała masa zdjęć prezentujących jej ciążowy brzuszek, dzięki czemu internauci mogą śledzić na bieżąco, jak czuje się przyszła mama i jak rozwija się jej dziecko. Nie mogło również zabraknąć zdjęcia z pierwszego USG maluszka, a teraz w końcu dowiedzieliśmy się, kiedy dziecko Joanny Krupy przyjdzie na świat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko Joanny Krupy przyjdzie na świat jesienią

Okazuje się, że modelka jest teraz w trakcie 20 tygodnia swojej ciąży, co daje nam piąty miesiąc, a po szybkiej kalkulacji wychodzi na to, że dziecko jurorki "Top Model" urodzi się już jesienią. Najprawdopodobniej będzie to druga połowa października lub początek listopada. Dodatkowo w 22 tygodniu ciąży będzie można już określić płeć dziecka, a fani Krupy już nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się, czy modelka zostanie mamą chłopczyka, czy też dziewczynki. 

Dodatkowo Joanna zdradziła, że początkowe miesiące ciąży były dla niej naprawdę trudne ze względu na ciągły brak energii, jednak teraz czuje się już o wiele lepiej:

- Pierwsze trzy miesiące były trudne, ponieważ nie miałam energii, ale teraz czuję się fantastycznie - napisała przyszła mama. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nic dziwnego, że były prezydent stracił dla niej głowę. Zdjęcie 24-letniej Jolanty Kwaśniewskiej rozgrzewa do czerwoności
  2. Straszna choroba i potężne długi! Wielki dramat gwiazdora TVN
  3. Do sieci trafiło prywatne zdjęcie Pawła Domagały z żoną. Będziecie przecierać oczy ze zdumienia
  4. Rodzina jest zdruzgotana. Polsat przekazał najgorsze możliwe informacje, nie żyje Szymon

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News