Była wielką gwiazdą "Top Model", teraz trafiła do aresztu. Zarzuty doszczętnie ją pogrążają

Była wielką gwiazdą "Top Model", teraz trafiła do aresztu. Zarzuty doszczętnie ją pogrążają Źródło: Facebook/Top Model

Program "Top Model" był dla niej szansą na zrobienie wielkiej kariery. Niestety, nie wykorzystała dostatecznie swojego potencjału i podążyła inną drogą. Teraz grozi jej więzienie.

Gwiazda "Top Model" wpadła w poważne tarapaty. Trafiła do aresztu i może niedługo odbywać karę w więzieniu. Okazało się, że miała problem z narkotykami. W tle pojawiła się również przemoc domowa.  

Gwiazda "Top Model" miała przed sobą wielką karierę

Renee Alway z Michigan miała przed sobą obiecującą karierę. W jednej z edycji amerykańskiego "Top Model" zajęła zaszczytne, trzecie miejsce. Wielu spodziewało się, że wysoka, niebieskooka blondynka, zrobi karierę w modelingu. Z początku wszystko wskazywało, że tak się właśnie stanie.

W spin-offie "Top Model" nazwanym "Modelville" zajęła drugie miejsce. Wcześniej miała na koncie niemałe sukcesy, bo zawierała kontrakty modelingowe w Nowym Jorku, a także na starym kontynencie i w Japonii. Trafiła na okładki "Seventeen" i włoskiej edycji "Vogue". 

Modelka z "Top Model" popadła w tarapaty

Modelce w karierze przeszkodziły - jak to często bywa - problemy psychiczne. Była ofiarą przemocy domowej, co odcisnęło na niej trwały ślad. Jej ojciec, pracujący jako policjant, znęcał się nad nią i jej matką. Jako że funkcjonariusze policji w USA mają dużą estymę, oprawca wykorzystywał to i nikt nie wierzył jego ofiarom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trudna przeszłość w połączeniu z nagłą sławą miała na Renee Alway destrukcyjny wpływ. Modelka zaczęła zażywać narkotyki, od których szybko się uzależniła. Żeby zdobyć pieniądze na kolejną działkę, zaczęła popełniać przestępstwa - kraść, włamywać się czy dopuszczać oszustw. Gdy została schwytana, skazano ją na 12 lat więzienia. Dzięki dobremu sprawowaniu po 4 latach wróciła na wolność, ale wygląda na to, że to nie koniec jej odsiadki.

Dzisiaj grzeje: 1. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu maleńkie dziecko. Mężczyzna chce je wychować razem z bezpłodną żoną
2. Druzgocące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Wiadomo co się z nią teraz dzieje, nie jest dobrze

10 września kalifornijska policja znowu aresztowała modelkę. Tym razem otrzymała zarzuty przemocy domowej, stworzenia obrażeń ciała czy nawet gróźb terroryzmu. Za złamanie zasad zwolnienia warunkowego najprawdopodobniej wróci do więzienia, gdzie będzie dalej odsiadywać swój wyrok.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dają nawet 110 tys. złotych. Jest jeden haczyk
  2. Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
  3. Mężczyzna raz na pół roku wymienia żarówkę i dostaje za to 80 tys. zł. Jednak to nie jest takie proste, jak się wydaje
  4. Wyszło na jaw, jak naprawdę Marta Kaczyńska żyje na co dzień. Wielu może się mocno zdziwić
  5. Jego zwłoki znaleziono w lesie. Uwielbiany bohater "M jak Miłość" nie żyje

Źródło: Fakt

Następny artykuł