Wszystkich zamurowało na widok jej majtek. Uczestniczka "Top model" rozebrała się przed kamerami

Wszystkich zamurowało na widok jej majtek. Uczestniczka "Top model" rozebrała się przed kamerami Źródło: instagram/topmodel

"Top model" od lat poszukuje najpiękniejszych ludzi w całej Polsce, którzy za sprawą programu będą mieli szansę zrobić międzynarodową karierę. W ostatnim odcinku widzowie przeżyli szok, gdy jedna z modelek się rozebrała i pokazała bieliznę.

"Top model" zbliża się wielkimi krokami do końca ósmej edycji. W programie pozostało już tylko pięcioro uczestników, którzy mają nadzieje zdobyć tytuł najlepszego modela, pieniądze i kontrakt, który pomoże im rozwinąć skrzydła w branży modelingu. Rywalizacja w programie TVN sięga już zenitu, a osoby, które pozostał w show robią wszystko, by po zakończeniu emisji, pozostać na ustach widzów. 

Jedenasty odcinek "Top model" zaskoczył widzów

W 11. odcinku programu "Top model" uczestnicy wyjechali do Turcji, gdzie odbywał się coroczny Fashion Week. Klaudia El Dursi, Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz, Stanisław Obolewicz, Kinga Wawrzyniak i Dawid Woskanian mieli przed sobą ciężkie zadanie, walcząc o udział w pokazach tureckich projektantów. 

Jednak żeby dotrzeć do projektantów, musieli oni z mapą w ręku przemierzać Stambuł, co dla niektórych uczestników, okazało się bardzo trudnym zadaniem. Wśród modeli pojawił się stres, który w połączeniu z szybko upływającym czasem, nie dodawał sił. 

W tym odcinku zabrakło prowadzącej programu, Joanny Krupy, która w momencie nagrywania programu była w zaawansowanej ciąży i nie mogła pozwolić sobie na wycieczki za granicę, w trosce o zdrowie swojej córeczki.

Uczestniczka "Top model" pokazała majtki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sandra Dorsz podczas przebierania się w ubrania od projektantów zaliczyła małą wpadkę, kiedy oczom widzów i wszystkich znajdujących się w pomieszczeniu, ukazała się jej bielizna. Trzeba przyznać, że wybór majtek nie należał do udanych. Pretendentka do wygranej w konkursie miała na sobie szare majtki z Myszką Miki. Projektant, który je zauważył, nie mógł powstrzymać śmiechu, wytykał ją palcami. Zdaniem ekspertów, na taką okoliczność powinna mieć na sobie cielistą bieliznę.

- Wiadomo, że na castingi zakłada się cielistą bielizną. To są moje ulubione, szczęśliwe majtki, okej? - powiedziała zażenowana modelka.

Dzisiaj grzeje: 1. Cała prawda o mężu Henryki Krzywonos. Ta wiadomość wzbudziła sensację
2. Doniesienia o tragedii w szkole są druzgocące. Niestety są ofiary śmiertelne i wielu rannych, zwołano pilną naradę dot. bezp. w rosyjskiej szkole

Jakby upokorzeń dla Sandry Dorsz było mało wszyscy w sieci komentują jej wybór bielizny. Widzowie nie zostawili na niej suchej nitki, ale jednak najważniejsze było to, że Myszka Miki przyniosła jej szczęście. Sandra nie tylko wzięła udział w pięciu pokazach, ale też udało jej się dostać do kolejnego odcinka programu "Top model".

fot. instagram/sandra dorsz

uploaded

fot. twitter/ kacecha

Najlepsze newsy dnia:

  1. Akcyza na papierosy i alkohol GIGANTYCZNIE wzrośnie. Znamy dokładne liczby
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News