Co się dzieje z gwiazdą Top Model? "Moje życie dopiero się zaczynało, a już musi się kończyć"

Co się dzieje z gwiazdą Top Model? "Moje życie dopiero się zaczynało, a już musi się kończyć" Źródło: YouTube - Top Model

Top Model regularnie prezentuje widzom nowych uczestników, którzy marzą o tym, by zrobić karierę jako model lub modelka. Jeden z nich postanowił opublikować przerażający apel. Fani boją się o jego zdrowie.

Top Model przez lata wypromował dziesiątki modeli, którzy dziś podbijają świat show-biznesu i cieszą się ogromną rozpoznawalnością. Wśród znanych uczestników są jednak również takie przypadki, których kariera nagle załamała się. Jedna z osób biorących udział w znanej produkcji telewizji TVN zdecydowała się na bardzo nietypową wypowiedź, która zaniepokoiła tysiące fanów.

Kolejne osoby zaczynają wyrażać swój niepokój wobec tego, co na swoim Instagramie zamieścił Michał Baryza. Jeden ze znanych uczestników programu Top Model zdecydował się na szczere wyznanie, które zabrzmiało przerażająco i sprawiło, że internauci zaczęli dyskutować o jego intencjach. Póki co wiele osób deklaruje swój brak zrozumienia dla tego, co zamieścił na swoim profilu gwiazdor. 

Gwiazdor programu Top Model ma problem

Michał Baryza postanowił pokazać się przez jurorami programu Top Model w jego czwartej edycji. Jego występ okazał się być na tyle interesujący, że dostawał on szansę w kolejnych odcinkach, aż w końcu znalazł się w wielkim finale. Tam musiał uznać wyższość Osi Ugonoh. Jego kariera nie ruszyła, jak sam by tego oczekiwał, jednak wciąż cieszył się sporą popularnością w mediach społecznościowych.

- Próbuję myśleć inaczej. Nie potrafię. Próbuję wierzyć, jest mi trudno. Życie moje dopiero się zaczynało, a już musi się kończyć. Przepraszam, że mnie tutaj nie ma - napisał na swoim Instagramie model, który zaniepokoił tym samym swoich fanów. Zaczęli oni podejrzewać u celebryty tajemniczą chorobę lub inny poważny problem.

Gwiazdor Top Model zamieścił tajemniczy wpis

Póki co nie wiadomo, o co chodziło Michałowi Baryzie. Sam nie chciał wytłumaczyć się z tego, co zamieścił w mediach społecznościowych, i to pomimo faktu, że śledzi go niemal 200 tysięcy osób, z których wiele zaczęło zadawać sobie pytania co do jego problemu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do tej pory nie poznaliśmy odpowiedzi na pytanie tak często zadawane przez internautów. Model postanowił trzymać wszystkich w napięciu i tajemnicy, co w przypadku tak poważnego wpisu nie przysporzy mu fanów.

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Krystyna Pawłowicz odpaliła się jak petarda. Publicznie zbeształa ministra tak, że zapamięta to do końca życia
  4. Dramatyczne wyznanie Rodowicz. Mieszkała w koszmarnych warunkach, jak zwykły człowiek, a była już gwiazdą
  5. Cała wieś broni księdza oskarżonego o molestowanie 9-latki. "Fajny chłop, pożartował"
  6. Zawalił się dach XII-wiecznego kościoła Notre-Dame-de-la-Tour. W środku było 150 parafian

źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu