16-latka zrezygnowała z Top Model, bo była w ciąży? Znamy powody jej kontrowersyjnej decyzji

16-latka zrezygnowała z Top Model, bo była w ciąży? Znamy powody jej kontrowersyjnej decyzji

Uczestniczka programu "Top Model" zrezygnowała z dalszego udziału w telewizyjnym show. Ostatni odcinek wywołał wiele emocji, a odejście 16-latki z programu spowodowało różne domysły wśród widzów. Poznaliśmy właśnie szczegóły tej kontrowersyjnej decyzji nastolatki.

16-latka zrezygnowała z programu "Top Model", przez co widzowie zaczęli się zastanawiać, co spowodowało tak nagłą decyzję pięknej Nikoli Furman. Nastolatka dobrze radziła sobie w telewizyjnym hicie TVN, dlatego jej rezygnacja wzbudziła zainteresowanie wśród internautów. Pojawiły się głosy sugerujące, że 16-latka jest w ciąży. Była uczestniczka programu postanowiła wypowiedzieć się w tym temacie. 

Nikola Furman zrezygnowała z "Top Model" z poważnego powodu

Nikola Furman w ostatnim odcinku programu "Top Model" rozstała się z telewizyjnym show. Piękna 16-latka pochodząca z Rzeszowa zrezygnowała dobrowolnie z dalszego udziału w konkursie. Telewizja rządzi się swoimi prawami, dlatego też w programie przedstawiono, że Nikola ma problemy ze znoszeniem rywalizacji. Można oczywiście to zrozumieć, ze względu na młody wiek dziewczyny. Nastolatka postanowiła jednak zabrać głos w tej sprawie i przedstawiła poważny powód swojego odejścia. 

- Krótko, zwięźle i na temat. Zrezygnowałam tylko i wyłącznie ze względu na swój stan zdrowia - to raz. A dwa - w trakcie trwania programu dowiedziałam się, że moja młodsza siostra jest poważnie chora - napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych Nikola Furman. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo iż nastolatka rzeczowo wyjaśniła powód swojego odejścia z programu, pojawiły się komentarze sugerujące, ze 16-latka zrezygnowała z "Top Model" z zupełnie innej przyczyny.

- To prawda, że odeszłaś, bo jesteś w ciąży? - zapytała jedna z obserwatorek. 

Nikola postanowiła krótko i dosadnie odpowiedzieć ciekawskiej internautce. 

- Co? Niby z kim? Kobieto, ja mam 16 lat - napisała skonsternowana 16-latka.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Plotki o domniemanej ciąży dziewczyny pojawiły się ze względu na wydarzenia, jakie można było zobaczyć w poniedziałkowym odcinku programu "Top Model". Podczas panelu jurorskiego 16-latka bardzo źle się poczuła i potrzebne było wezwanie pogotowia. Zasłabła, trzymała się za brzuch i wymagała pilnej opieki medycznej. Po konsultacji z lekarzami dziewczyna postanowiła odejść z programu ze względu na zły stan zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej ABSURDALNE opłaty. W Polsce płacić muszą nawet martwi
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Marcin i Monika wyszli z własnego wesela. Powód jest niebywały
  4. Matka z ojczymem zgotowali piekło synom. Gwałcili ich, bili, celowo wywoływali wymioty; podano nowe informacje o bulwersującej sprawie
  5. Tadeusz Rydzyk w końcu wyznał całą prawdę o autach od bezdomnego! Wiele osób będzie bardzo zaskoczonych

źródło: Pudelek

Następny artykuł