Joanna Krupa opowiedziała o tym, jak wygląda praca na planie „Top Model”
joannakrupa Instagram.com
Agata Jaroszewska - 8 Lipca 2020

Na planie „Top Model” konieczna była obecność lekarza. Joanna Krupa ujawniła kulisy

„Top Model” to prawdziwy hit TVN-u, a prowadząca program Joanna Krupa zdecydowała się nawet na zostawienie małej córeczki pod opieką taty i przylot do Polski i powrót do pracy nad nowym sezonem show. Ostatnio na swoim Instagramie zdradziła, że na planie zdjęciowym konieczna była obecność lekarza.

„Top Model” od lat przyciąga na castingi wiele młodych i obiecujących osób, które marzą o rozpoczęciu wielkiej kariery na światowych wybiegach. Większość uczestników szybko porzuca plany dotyczące ciężkiej pracy i biegania od castingu do castingu na rzecz łatwych pieniędzy otrzymywanych za reklamowanie produktów na Instagramie. Praca na planie zdjęciowym do do następnego sezonu przebiega w wyjątkowych warunkach.

ciąża zakończyła się na parkinguKobieta urodziła na parkingu. Położna w ostatniej chwili złapała dziecko, nagranie stało się mega hitemCzytaj dalej

Na planie „Top Model” doszło do wielu zmian

„Top Model” jest bardzo ważnym projektem dla Joanny Krupy i wprost mówi o tym, że chce pomagać młodym, zdolnym ludziom w realizacji ich marzeń. Jest gotowa do poświęceń do tego stopnia, że zdecydowała się zostawić małą Ashę wraz z tatą i przekroczyć ocean, aby uczestniczyć w nagraniach. Chociaż premier zezwolił na powrót ekip filmowych do pracy, konieczne jest przestrzeganie rygorystycznych zasad. Joanna Krupa zdradziła nieco na temat pracy w „Top Model” oraz tego, jak zmieniła się praca na planie w stosunku do poprzednich edycji. Dodatkowo podkreśliła wagę tych zmian i zwróciła uwagę, że koronawirus to nadal wielki problem i nie powinniśmy go bagatelizować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziś odbył się pogrzeb brata papieża Benedykta XVINiebywałe sceny na pogrzebie brata papieża, ciężko powstrzymać łzy. Co się stało z Benedyktem?Czytaj dalej

Wszystko jest na bieżąco kontrolowane

- Mamy na planie lekarza, który upewnia się, że wszyscy przestrzegają zasad, w przeciwnym razie przewidziane są wysokie grzywny. Produkcja bardzo poważnie traktuje dystans społeczny na planie. Załoga nosi maski i podczas filmowania ciągle dezynfekujemy ręce. Traktujemy to bardzo na serio - napisała pod swoim ostatnim zdjęciem na Instagramie Joanna Krupa, którą śledzą 2 miliony osób. Produkcja „Top Model” musiała całkowicie przeorganizować swoją pracę i wprowadzić zupełnie nowy schemat pracy, tak by zapewnić wszystkim bezpieczeństwo.

Dzisiaj grzeje:

1. Strzelanina w Warszawie. Co najmniej dwóch policjantów rannych, trwa dramatyczna akcja

2. W przyszłym miesiącu miał zostać ojcem. Wzruszający pogrzeb 28-letniego Darka postrzelonego przez policję

Joanna Krupa podchodzi do sprawy na poważnie

Chociaż prowadząca „Top Model” przeważnie chwali się w sieci swoim życiem, tym razem postanowiła poruszyć się ważny temat i przypomnieć, że światowa pandemia nie dobiegła końca. Poza zdjęciem z planu, Joanna Krupa udostępniła jeszcze wykres przedstawiający skalę śmierci spowodowanych zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 w Stanach Zjednoczonych. Na planie „Top Model” wszyscy zobowiązani są do utrzymywania bezpiecznego dystansu, noszenia maseczek i dezynfekowania rąk, a Joanna Krupa zapewnia, że popiera te rozwiązania i sumiennie ich przestrzega.

Wyświetl ten post na Instagramie.

I am beyond grateful that I can be on @topmodelpolskatvn set doing what I love during these tough times when so many are losing their livelihood. My heart breaks for the world especially the USA as it seems we can’t contain this enemy. I pray there will be a solution sooner than later?? but in the meantime we need to do our part and wear masks and follow the safety guidelines . Even though the death in the USA keeps going down the deaths should be zero but the media also needs to focus on that instead of just the number of cases. Before anyone asks .... we have a medic on set to make sure everyone is following the protocols otherwise there is huge fines. The production is taking social distancing very seriously on set. The crew wears masks and we are constantly disinfecting our hands while we are filming. We are taking it very seriously even though the issue is quite contained in Europe.

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ogromne szaleństwo w Biedronce. Za mniej niż 10 złotych kupisz najbardziej pożądane produkty na wakacjach
  2. Nie żyje popularny mistrz świata. Stracił życie w ekstremalnych okolicznościach, dramatyczne szczegóły
  3. Polskę obiegła bardzo smutna wiadomość. Nie żyje znakomity aktor
  4. Katarzyna Cichopek miała wypadek na planie „M jak miłość”. Dramatyczne sceny podczas relacji na żywo
  5. Rekordowo wysokie wydatki państwa na Kościół. Ujawniono kwotę, zwala z nóg
  6. Nikt nie wie, co łączyło Kayah i Rafała Trzaskowskiego. Tajemnica właśnie wyszła na jaw, ogromne zaskoczenie

Dominika Gwit pokazała zdjęciaDo sieci wyciekły nigdy niepublikowane zdjęcia ze ślubu Dominiki Gwit. Widok zwala z nógCzytaj dalej

Źródło: JastrząbPost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News