Tomasz Zimoch nie zostawia suchej nitki na politykach. "Szydło a Tusk? To jakby Barcelona grała ze Złoczewianką"

Tomasz Zimoch nie zostawia suchej nitki na politykach. "Szydło a Tusk? To jakby Barcelona grała ze Złoczewianką" Źródło: YouTube - Business & Prestige

Tomasz Zimoch postanowił wypowiedzieć się na temat obecnego stanu polityki w naszym kraju. Kandydat PO do parlamentu wypowiedział się między innymi na temat przedstawicieli PiS-u. Nie zabrakło barwnego porównania.

Tomasz Zimoch postanowił odnieść się w jednym z wywiadów do tego, co obecnie dzieje się w krajowej polityce. Znany dziennikarz i komentator sportowy nigdy nie ukrywał, że bardzo interesuje go sytuacja społeczna w naszym kraju. W ostatnim czasie jego działania weszły jednak na zupełnie inny poziom. Publicysta zapowiedział, że zamierza podjąć współpracę ze znaną partią polityczną.

Niektórzy mówią, że zaangażowanie Tomasza Zimocha w świat polityki można było przewidzieć. Mężczyzna od dłuższego czasu uczestniczył w marszach opozycji, co sprawia, że jego obecność na listach wyborczych nie może być zdziwieniem. Platforma Obywatelska chce wykorzystać znaną twarz dziennikarza w miejscu, gdzie jest doskonale znany.

Tomasz Zimoch znalazł się na listach wyborczych PO

- Tęsknię za politykami, którzy potrafią przemówić, nie obracają się we własnym kółku i potrafią łączyć. Polityk nie może zamykać się tylko w kręgu swych znajomych. Cenię ludzi, którzy mają coś do powiedzenia, nie owijają w bawełnę, nie tworzą populizmu. Z całym szacunkiem - jakie przemówienie Beaty Szydło, czy Mateusza Morawieckiego pamiętamy? - pyta retorycznie Tomasz Zimoch, wskazując na to, że przemówienia polityków PiS nie porywają ludzi.

Znany komentator pokusił się również o porównanie związane ze światem sportu, które bardzo zainteresowało fanów. Zimoch porównał polityków do klubów piłkarskich.

Tomasz Zimoch porównuje polityków do klubów

- Tak, widać, że premier jest uczony, wykonuje te sztuczne gesty. Ale kiedy słucha się Donalda Tuska, widać jaka jest różnica. W sporcie mówimy, że to przepaść. Tak jakby Barcelona grała ze Złoczewianką. W Złoczewiance mogą grać nawet fajni ludzie, ale Barcelonie nie dorównają - dodał Zimoch.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarz ma być numerem 1 na listach Platformy Obywatelskiej w Łodzi podczas najbliższych wyborów parlamentarnych. Taka decyzja sprawia, że niemal na pewno przypadnie mu miejsce w Sejmie.

  1. Królowa Elżbieta II zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. Lepiej przełóżcie plany na urlop. Jasnowidz Jackowski mówi, co wydarzy się już za parę dni, to straszne
  5.  Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce
  6. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce
      

źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu