Wielki sukces najprzystojniejszego Polaka! Bardziej boski niż Jakub Kucner?

Wielki sukces najprzystojniejszego Polaka! Bardziej boski niż Jakub Kucner?

Tomasz Zarzycki reprezentował Polskę w tegorocznych zawodach Mister Supranational. Polak odniósł ogromny sukces, a jego fani twierdzą, że jest o wiele przystojniejszy od zeszłorocznego wicemistera, Jakuba Kucnera.

Tomasz Zarzycki rywalizował z reprezentantami 39 krajów i 6 kontynentów. Polski kandydat na Mistera Supranational 2019 odniósł ogromny sukces. Mężczyzna zdobywa coraz więcej fanów, a jego wielbiciele twierdzą, że jest o wiele przystojniejszy niż zeszłoroczny wicemister, Jakub Kucner.

Tomasz Zarzycki reprezentował Polskę na konkursie Mister Supranational 2019

W zeszłorocznej edycji konkursu tytuł 1. wicemistera zdobył Jakub Kucner. To był olbrzymi sukces, jeszcze nigdy w historii tych zmagań polski kandydat nie zdobył tak wysokiego miejsca. W tym roku nasz kraj reprezentował Tomasz Zarzycki. Mężczyzna pochodzi z Łodzi, ma 26 lat i zawodowo zajmuje się modelingiem. Wyjątkowo przystojny brunet o niebieskich oczach zachwyca również swoją nienaganną sylwetką. Ma 188 cm wzrostu, obwód w jego klatce piersiowej to 102 cm, a w talii 75 cm. Nosi buty w rozmiarze 43.

Tegoroczny konkurs odbył się w Katowicach, a poprowadziły go Davina Reeves Ciara oraz Sandra Kubicka. W czasie trwania zmagań najprzystojniejszych mężczyzn świata nie zabrakło gości specjalnych. Na scenie pojawiła się Cleo oraz Barbara Kurdej-Szatan.

Tomasz Zarzycki został ogłoszony 3. wicemisterem Supranational 2019

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani Mistera Polski 2018 twierdzą, że jest o wiele przystojniejszy od Jakuba Kucnera. Tomasz Zarzycki również odniósł ogromny sukces w konkursie piękności. Jury ogłosiło go 3. wicemisterem Supranational 2019. Wyprzedzili go reprezentanci Peru i Brazylii, a Misterem został Nate Crnkovich ze Stanów Zjednoczonych.

Dzisiaj grzeje: 1. Bogusław Linda pokazał swoją 27-letnią córkę. Jest tak piękna, że oczy same się otwierają
2. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

Wyjątkowo urodziwy Polak ma coraz więcej wielbicieli. Po ogłoszeniu wyników, na jego Instagramowym koncie zaczęły pojawiać się komentarze z gratulacjami. Niektórzy internauci, pomimo sukcesu Polaka, są wyjątkowo oburzeni decyzją jury. Uważają, że to własnie Tomasz Zarzycki powinien zwyciężyć w tegorocznym konkursie.

- 5 Najprzystojniejszych Mężczyzn Świata! Jestem bardzo dumna. Z pytaniem świetnie sobie poradziłeś - zdążyłeś i pozdrowić i odpowiedzieć: naturalność i bycie sobą - tak to bardzo ważna cecha. Powodzenia! Trzymam kciuki! - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

- Tomek... Przecież powinieneś wygrać! A nie ten brzydal - dodała kolejna.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Trwa przybierający na sile atak silnego wiatru w polskiej miejscowości. Przed niebezpieczeństwem ostrzega IMGW
  2. Media obiegły najgorsze wieści, zaginęła Megan. Mieszkańcy i rodzina są zrozpaczeni, trwa dramatyczna akcja poszukiwawcza
  3. Gotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegają
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Prawo jest bezlitosne, jeśli masz w domu instalację gazową. Możesz łatwo wylądować przed sądem

źródło: Eska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News