Terlikowski posypuje głowę popiołem. "Rozwody są większym problemem od ideologii LGBT, żałuję słów o Grodzkiej"

Terlikowski posypuje głowę popiołem. "Rozwody są większym problemem od ideologii LGBT, żałuję słów o Grodzkiej" Źródło: Wikipedia/Januarybratek

Tomasz Terlikowski kolejny raz dzieli się swoimi przemyśleniami w temacie polskiej polityki i znów szokuje w swoich wypowiedziach. Tym razem zdecydował się opowiedzieć o rozwodach.

Tomasz Terlikowski w ostatnim czasie nie przestaje zaskakiwać. Wydawać by się mogło, że przy podsumowaniu działań PiS będzie przedstawiał wszystko w dobrym świetle, ale jednak miał politykom wiele do zarzucenia. 

Raczej politycy PiS nie będą zadowoleni z jego posumowania. W wywiadzie dla portalu Dziennik.pl Terlikowski w ostrym tonie wypowiada się na temat polskiej sceny politycznej. 

-Rozwody są większym problemem od ideologii LGBT - stwierdził. 

A to dopiero preludium. Jednak najważniejsze, co miał do powiedzenia zostawił na sam koniec wywiadu. Przyznał się do błędu, wyciągnął wnioski i posypał głowę popiołem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zawiedziony i rozczarowany. Tomasz Terlikowski przeprasza? 

Terlikowski wspomniał , że bardzo żałuje słów wypowiedzianych pod adresem Grodzkiej:

- Przemyślałem swój stosunek do mediów, zwłaszcza internetu. Obaj wiemy, że internet jest miejscem, które wymaga bardzo ostrych sformułowań, inaczej się nie przebijesz. Wiedząc to, formułowałem silne sądy, zbyt mocne metafory. A teraz wiem, że przebicie się nie jest głównym celem. Zanim cokolwiek opublikujesz w internecie, pomódl się, weź prysznic albo idź z psem na spacer - powiedział w wywiadzie.

Jest to niebywałe spostrzeżenie i zupełnie niepodobne do Terlikowskiego. Rzadko zdarza mu się przyznawać do popełnianych błędów, ale jednak udało mu się to zrobić i to publicznie. W pozostałej części wywiadu wylewa wiadro pomyj na temat rządzącej partii, a ma im wiele do zarzucenia. 

Pierwsza rzecz, której haniebnie dopuścili się politycy partii rządzącej, to rzekomo oszukanie samego Tomasza Terlikowskiego. Obiecali mu większą obronę życia i nie zrobili tego. Dopuścili oni przecież do drugiego czytania projektu o zakazie aborcji, choć je odrzucili. 

Niestety jest tego więcej. Tomasz Terlikowski zarzuca im również, że zniszczyli reformę sądownictwa. Przez jakiś czas było dobrze i wszystko się mu się podobało, ale jak sam twierdzi, PiS to zepsuł.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Była miłością Piotra Woźniaka-Staraka. Teraz oddała serce innemu mężczyźnie. Zgodziła się na ślub

Jak sam Terlikowski wspomina, w PiS nie ma konserwatystów:

-PiS to nie są żadni konserwatyści, oni bardzo dużo mówią o sprawach obyczajowych, ale niewiele robią. Wywołują tylko kolejne gównoburze w internecie, z których po tygodniu nic nie zostaje. I nie chodzi mi tylko o obronę życia, lecz także o wzmocnienie małżeństwa i rodziny. Choćby drobne rzeczy, ale nawet tego nie ma - podsumował. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

źródło: dziennik pl

Następny artykuł