Gwiazdor "Klanu" żegnał się z rodziną, patrzył śmierci w oczy. Porażające wyznanie Tomasza Stockingera

Gwiazdor "Klanu" żegnał się z rodziną, patrzył śmierci w oczy. Porażające wyznanie Tomasza Stockingera Źródło: screen "Klan" TVP VOD

Tomasz Stockinger wyznał, że ma za sobą naprawdę dramatyczne chwile. Gwiazdor serialu "Klan" żegnał się z rodziną, jego stan był bardzo poważny. Wielbiciele aktora nie mieli o tym pojęcia, dopiero teraz ujawnił szczegóły dotyczące swojego zdrowia.

Tomasz Stockinger zdecydował się na szczere wyznanie i ujawnił w jednym z wywiadów, że ma za sobą dramatyczne chwile. Stan zdrowia aktora znacznie się pogorszył, gwiazdor "Klanu" wyznał, że spojrzał śmierci w oczy i żegnał się z rodziną. Fani są wstrząśnięci, nie mieli o tym pojęcia.

Tomasz Stockinger żegnał się z życiem, aktor był w poważnym stanie

Choć doniesienia o pogarszającym się stanie zdrowia Tomasza Stockingera już od jakiegoś czasu pojawiały się w mediach, dopiero teraz wyszło na jaw, że gwiazdor jeszcze niedawno przechodził prawdziwy dramat. W wywiadzie z dziennikarzem 'Dzień Dobry TVN" aktor przyznał, że ma za sobą poważną operację serca.

Na początku roku stan zdrowia aktora znacznie się pogorszył, a lekarze nie umieli określić co mu dolega. Aktor ujawnił, że lutym przeszedł skomplikowaną operację serca.

- Doszło do uszkodzenia jednej z zastawek mitralnych w sercu. Trzeba było ją zreperować podczas operacji na otwartym sercu - ujawnił Tomasz Stockinger.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tomasz Stockinger przeszedł poważną operację serca

Zabieg był na tyle poważny i ryzykowny, że aktor postanowił pożegnać się z rodziną przed udaniem się na stół operacyjny. Gwiazdor wyznał, że było to bardzo wartościujące doświadczenie w jego życiu.

- Nikomu tego nie życzę, ale jest to też wzbogacenie, doświadczenie, które przewartościowuje wiele rzeczy. Kiedy patrzy się śmierci głęboko w oczy, trzeba to zaakceptować. Tu nie ma miejsca na negocjacje - wyznał aktor.

Dzisiaj grzeje: 1. Żywioły na dobre rozszaleją się w 2 województwach, IMGW się szykuje. Zagrożenie zdrowia, a nawet życia i alerty 1. stopnia niedługo mogą być ogłoszone

2. Światowe media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje 16-letnia mistrzyni

Operacja na szczęście się udała, a aktor robi wszystko, by szybko wrócić do formy. Gwiazdor ma nadzieję, że już w lipcu wróci do pracy na planie serialu "Klan". Fani byli zaskoczeni jego wyznaniem. Trzymają kciuki za aktora i życzą mu powrotu do zdrowia i pełni sił. Niedawno o swojej codziennej walce z ciężką chorobą opowiedziała również Anna Powierza, która także związana jest z popularnym serialem Telewizji Polskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  2. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. W Tatrach odnaleziono ciała Bartosza Apanasiewicza i jego partnerki
  3. Rzecznik rządu właśnie postawił sprawę jasno. Zabrał głos ws. przywrócenie obostrzeń przed wyborami
  4. Artur Barciś nie lubi mówić o jednym fakcie. Wszedł do domu i padł na kolana, powód może załamać każdego
  5. Nic nie zapowiadało tragedii. Informacje o nagłej śmierci mistrzyni świata obiegają media, szczegóły wyciskają łzy
  6. Niezwykłe wieści o Agacie Dudzie. Na jaw wyszły zaskakujące fakty, znany mężczyzna wszystko powiedział

Źródło: Telemagazyn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News