Tomasz Stockinger walczy z poważną chorobą. Wypłynęły nowe informacje, sytuacja jest wyjątkowo napięta

Tomasz Stockinger walczy z poważną chorobą. Wypłynęły nowe informacje, sytuacja jest wyjątkowo napięta Źródło: youtube/ COMTV.pl

Tomasz Stockinger nie ma się najlepiej. Media obiegły wyjątkowo smutne informacje na temat choroby uwielbianego aktora. Sytuacja jest bardzo napięta.

Tomasz Stockinger od lat cieszy oko widzów na łamach stacji TVP. Jak donoszą media, problemy zdrowotne gwiazdora zmusiły go do tego, by zrezygnować z pracy. Fani drżą o los swojego ulubieńca. Wiadomo już z czym dokładnie przyszło zmierzyć się znanemu aktorowi, aż trudno uwierzyć.

Tomasz Stockinger walczy z okropną chorobą. Sytuacja jest wyjątkowo napięta 

Serial "Klan" bez Tomasza Stockingera nie byłby taki sam, ale niestety, jak podaje Super Express, widzom przyjdzie pożegnać swojego ulubieńca. Jednocześnie produkcja uspakaja, że nieobecność aktora będzie tylko chwilowa, a wróci on na plan od razu, kiedy tylko będzie to możliwe. Okazuje się, że wpływ na taką decyzję miały poważne problemy zdrowotne. 

- Tomasz Stockinger absolutnie nie znika z Klanu! Aktor aktualnie przebywa na badaniach lekarskich. Czekamy na jego rychły powrót na plan. Produkcja jest z nim w stałym kontakcie. Jako że Tomasz Stockinger gra główną rolę w naszym serialu, jego nieobecność musimy wytłumaczyć na ekranie. Jak bywa w podobnych przypadkach, Paweł Lubicz wyjedzie za granicę, skąd powróci najszybciej, jak tylko będzie to możliwe - zdradza dla SE.pl osoba z zaangażowana w produkcję "Klanu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mało kto wiedział, że Stockingerowi przyszło zmierzyć się z powikłaniami po przewlekłym zapaleniu płuc. Sytuacja jest wyjątkowo napięta, a jeśli leczenie nie przebiegnie pomyślnie, konsekwencje mogą być bardzo poważne. Na szczęście aktor może liczyć na wsparcie najbliższych, którzy pomagają mu przetrwać te najgorsze chwile. 

Dzisiaj grzeje: 1. Joanna Liszowska bez stanika! Gwiazda pokazała się bez bielizny i makijażu. Piękna?
2. Do końca walczyli o jej życie, niestety, śmierć zabrała ją za wcześnie. Przekazano informacje o kolejnej ofierze śmiertelnej tragedii w Bukowinie

Jego syn, Robert Stockinger, potwierdził w rozmowie z SE, że Tomasz Stockinger walczy z potworną chorobą i jednocześnie dał wyraźnie do zrozumienia, że nikt nie traci nadziei na całkowity powrót do zdrowia aktora. Sam zainteresowany mówi o swoich problemach niewiele, jedynie dziękując fanom za okazane współczucie i słowa wsparcia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba Leśniowskiego-Crohna wyniszcza jelita. Warto znać jej objawy oraz metody leczenia
  2. Żona Kamila Stocha ma oryginalną pasję. Pokazała przerażające zdjęcia (FOTO)
  3. Myślał, że znalazł zwykły kamyk. Kiedy wziął go rąk, aż pobladł, a prawda wyszła na jaw
  4. Małżeństwo rozwiodło się po 12 latach. Gdy żona zobaczyła męża pod prysznicem nagle wszystko zrozumiała
  5. Magda Gessler zdradziła niesamowity przepis na kurczaka po polsku. Rozpływa się w ustach, domownicy będą oczarowani

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News