Syn Tomasza Stockingera zdębiał, kiedy usłyszał wiadomość z ust ojca. Aktor podjął ostateczną decyzję

Syn Tomasza Stockingera zdębiał, kiedy usłyszał wiadomość z ust ojca. Aktor podjął ostateczną decyzję Źródło: YouTube / teleteam TV

Tomasz Stockinger zaskoczył swojego syna bardzo odważną decyzją. To był dla niego kompletny szok, nie spodziewał się tego po swoim ojcu. Dla syna wywrócił swoje życie do góry nogami.

Tomasz Stockinger nie jest już najmłodszym mężczyzną. Ostatnio podjął ważną decyzję w swoim życiu. Jego syn, Robert, był zaskoczony wiadomością, którą przekazał mu sławny ojciec. Tego nikt się nie spodziewał - Stockinger zaskoczył nie tylko bliskich, ale i fanów. 

Tomasz Stockinger podjął ostateczną decyzję

Popularny aktor jest bardzo związany ze swoim synem, Robertem. Młody dziennikarz może liczyć na wsparcie swojego ojca w każdej sytuacji. Teraz jego tata podjął ważną decyzję, którą zupełnie zaskoczył jedynaka. Mężczyzna zrobił to, by zapewnić mu dobry start w przyszłość.

Tomasz Stockinger posiada ogromny dom na warszawskim Ursynowie - według doniesień medialnych posiadłość warta jest blisko dwa miliony złotych. Mężczyzna przeprowadził się tam, by spełnić swoje marzenie z młodości, lecz samotne mieszkanie w pięciopokojowym domu nie przyniosło mu tak dużej satysfakcji, na jaką liczył. Teraz aktor podjął decyzję, że przekaże dom w ręce jedynego syna, który niedawno założył własną rodzinę. 

- To było postanowienie Tomka, niczym niewymuszone. Zdecydował, że swój 200-metrowy dom odda synowi, Robertowi. Tomek stwierdził, że syn będzie miał z niego większy pożytek. Robert jest „rozwojowy”, założył rodzinę, ma żonę, dwuletnią córeczkę... Tomek podarował więc dom synowi, a sam przeprowadził się do mieszkania –  przekazał informator  tygodnikowi 'Świat i ludzie".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tomasz Stockinger przekazał swój dom synowi

Mężczyzna jest bardzo związany z synem i jest z niego niezwykle dumny. Cieszy się, że dzięki niemu jedynak będzie miał nowe miejsce, by budować swoje życie rodzinne. Robert wraz z żoną Patrycją wychowują córkę, Oliwię.

- Dzieli wszystkie obowiązki z żoną, z zapałem i radością. Obserwował mnie w roli taty, widział, że też robiłem wszystko w domu, łącznie z gotowaniem i zmywaniem. I wcale nie był to wynik przymusu. Robert poszedł w moje ślady – przyznał Tomasz Stockinger.

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano
2. Życie Wiśniewskiego się załamało, przeżył okropną tragedię w rodzinie. Długo nie mógł się pozbierać

Tomasz Stockinger przeprowadził się do mniejszego mieszkania, a jego syn wraz z rodziną zamieszkali już w pięknej posiadłości. 

- Aktor wyprowadził się z wartego prawie dwa miliony domu! To wcale nie była łatwa decyzja, ale czego nie robi się z miłości! - napisał "Świat i Ludzie". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Nadchodzą ważne zmiany terminów 500 plus. Pieniądze będą przyznawane na innych zasadach
  3. Deklasacja, Agata Duda nie miała szans. Roksana Węgiel przebiła granicę
  4. Fani wpadli w euforię. Michał Szpak pokazał się z najważniejszą kobietą w swoim życiu (FOTO)
  5. W ostatniej chwili zmieniono zasady, emeryci nie mieli o nich pojęcia. Chodzi o dodatkowe 500 złotych do emerytury

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News