Wszyscy ponownie trzymają kciuki za Tomasza Stockingera. Nikt się nie spodziewał

Wszyscy ponownie trzymają kciuki za Tomasza Stockingera. Nikt się nie spodziewał Źródło: Jan Bielecki East News

Tomasz Stockinger przez lata występował w najbardziej kultowych produkcjach polskiej kinematografii. Doświadczony aktor wzbudził ostatnio ogromne zainteresowanie nie w związku ze swoim imponującym dorobkiem artystycznym, a dlatego, iż w mediach pojawiły się plotki dotyczące zupełnie innej kwestii jego życia. Dowodem na prawdziwość doniesień ma być osobisty wpis jaki Tomasz Stockinger zamieścił w sieci.

Tomasz Stockinger podbił serca widzów na długo przed rolą sympatycznego doktora Lubicza z Sadyby. Aktor przez lata pojawiał się u boku najważniejszych polskich aktorów i aktorek oraz występował w filmach reżyserowanych przez największych filmowców. Niestety sukces zawodowy nie zawsze szedł w parze z szczęściem w życiu prywatnym. Czyżby teraz wszystko uległo zmianie? Wiele na to wskazuje.

Tomasz Stockinger zakochał się w Juracie przez przypadek

Tomasz Stockinger niezbyt często bywał na polskim wybrzeżu. Wszystko uległo zmianie po tym jak w 2016 roku aktor skorzystał z zaproszenia na zaprezentowanie swoich umiejętności w trakcie recitalu na Juracie. To właśnie wtedy poznał organizatorkę oraz właścicielkę cenionej kawiarni, będącą jednocześnie znaną projektantką - Dorotę Goldpoint.

Nikt nie mógł spodziewać się, że ta dwójka tak mocno przypadnie sobie do gustu. Tomasz Stockinger miał coraz częściej bywać na półwyspie i poznawać uroki jakie niesie ze sobą wypoczynek w Juracie. Plotki na temat tego, że ta dwójka po przejściach znalazła wspólny język podgrzał jeszcze bardziej osobisty wpis jaki zamieścił Tomasz Stockinger.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dorota Goldpoint ubiera największe sławy

Czy to dla kobiety, która ubiera Irenę Santor czy Agatę Dudę stracił głowę Tomasz Stockinger? Ponoć znajomi obojga bardzo kibicują ich rodzącemu się uczuciu. W to, że świetnie czują się w swoim towarzystwie nikt nie wątpi. Z resztą aktor dał do zrozumienia, że z projektantką łączy go co najmniej bardzo przyjacielska więź.

- Dorota! Wytwarza mikroklimat! Miło ogrzać się jej pozytywną energią! - napisał pod udostępnionym przez siebie zdjęciem, gdzie czule obejmuje Dorotę Goldpoint. Oboje wydają się bardzo zadowoleni z sytuacji w jakiej się znaleźli. Życie miłosne obojga nie należało do najłatwiejszych.

Dzisiaj grzeje: 1. Katastrofalne wieści dla seniorów. Rząd oficjalnie wycofuje się z obiecanej podwyżki emerytur
2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
3. Nagła konferencja Jarosława Kaczyńskiego. Chce wprowadzenia nowych zakazów i ograniczeń

Zarówno Tomasz Stockinger, jak i Dorota Goldpoint są po przejściach

Tomasz Stockinger wielokrotnie próbował znaleźć szczęście u boku kilku kobiet. Niestety za każdym razem mu się to nie udawało. Z ostatnią partnerką, prawniczką, rozstał się w 2013 roku. Dorota Goldpoint natomiast może pochwalić się dorosłymi synami, którzy wylecieli z gniazda. Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za ewentualne szczęście obojga.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" ujawniła niespodziewanie, dlaczego odeszła jedna z czołowych postaci programu. Wielu będzie zaskoczonych
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. Z ostatniej chwili: fani TVP w żałobie. Nie żyje popularny aktor uwielbianego serialu
  4. Nagła zmiana już od dzisiaj w całej Polsce. Rząd podjął decyzję, nie ma odwrotu
  5. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle
  6. Mówią o niej "surówka antystresowa", wszystko z 1 powodu. Niesamowicie soczysta i smaczna, wygrywa prostotą wykonania

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News