Złapaliśmy się za głowy! Po filmie Sekielskiego o księżach ruszyła wstrząsająca lawina, efekt jest niebotyczny

Złapaliśmy się za głowy! Po filmie Sekielskiego o księżach ruszyła wstrząsająca lawina, efekt jest niebotyczny Źródło: Screen/Super Reporter

Tomasz Sekielski po stworzeniu dokumentu o polskich księżach i ich zachowaniach względem najmłodszych, spotkał się z jednej strony ze słowami uznania, a z drugiej walczyć musi z lawiną hejtu. Za to statystyki, które można znaleźć na oficjalnym kanale, mówią same za siebie.

Tomasz Sekielski jest autorem głośnego filmu dokumentalnego "Tylko nie mów nikomu", który wywołał dyskusję w polskich mediach. Reporter, który na platformie YouTube udostępnił film 11 maja, sam jest w szoku. Takiej oglądalności nie miał dawno żaden polski dokument.

Tomasz Sekielski bije rekordy i nadal szokuje. Wyświetlenia liczone w milionach

Tomasz Sekielski postanowił nakręcić dokument właśnie o takiej tematyce, by pokazać dobitnie to, co dzieje się w polskim kościele. Film jest o tyle przerażający, że występują w nim zarówno ofiary, jak i oprawcy. Dzieło dobrze pokazuje, z czym ci ostatni muszą się teraz zmagać jako dorośli ludzie, a kontrowersje w nim zawarte niepokoją, lec jednocześnie ciekawią.

Właśnie ta ciekawość i szumne zapowiedzi filmu jako obrazu obnażającego sekrety polskiego kościoła spowodowały tak ogromne, wręcz lawinowe wyniki oglądalności. Takiego efektu nie spodziewał się żaden z twórców kontrowersyjnego filmu.

Paweł Kwaśniewski prowadzi profil Sekielskiego na YouTube i już wczoraj po 4 godzinach pochwalił się 750 000 wyświetleń. Był pewien, że jeszcze tego samego wieczora będzie milion. Prawda okazała się jeszcze bardziej zaskakująca, a liczby nie kłamały.

O 20:00 pękł okrągły milion wyświetleń, a o 22 film obejrzało już 1,5 miliona osób. Na tę chwilę statystyki przekroczyły już 4,5 mln wyświetleń. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To prawdziwy ewenement

Tomasz Sekielski widząc, jak jego film został odebrany oraz analizując wypowiedzi społeczeństwa, a także dostojników kościelnych, w wywiadzie dla Polsat News zapowiedział kontynuację filmu.

- Jesteśmy to winni osobom, które opowiedziały nam o swoich dramatach. Czujemy odpowiedzialność - tłumaczył Sekielski.

To kolejny film o kościele, który wywołuje skandal, szum, kontrowersje i sensacje. W zeszłym roku to Wojciech Smarzowski "przetarł" szlaki swoim "Klerem", który spotkał się z rekordową frekwencją w kinach. Do 3 stycznia 2019 obejrzało go ponad 5 milionów osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Jackowski odleciał w najnowszej wizji? Jasnowidz zapowiedział tragedię, ma wybuchnąć wojna
  4. Tragiczny wypadek autokaru z weselnikami. Nie żyje mnóstwo osób, katastrofa na drodze
  5. Wstrząsająca afera w polskiej miejscowości. Ksiądz wyciąga od parafian astronomiczne sumy, ludzie się zbuntowali
  6. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli

Źródło: NaTemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News