Gangsterzy próbują uciszyć ofiarę molestowania w Kościele. Tomasz Sekielski prosi o pomoc
Marcin Owczarek - 13 Grudnia 2018

Gangsterzy próbują uciszyć ofiarę molestowania w Kościele. Tomasz Sekielski prosi o pomoc

Tomasz Sekielski błaga swoich fanów i darczyńców o pomoc. Nieznani gangsterzy próbują uciszyć jedną z ofiar molestowania w Kościele. Ktoś bardzo nie chce, aby pewne informacje wyszły na jaw w głośnym filmie, który jest przygotowany. Może on bardziej wstrząsną opinią publiczną niż "Kler".

Tomasz Sekielski jest znanym w Polsce dziennikarzem. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najlepszych publicystów w naszym kraju. Jest laureatem wielu nagród, na które z pewnością zasłużył. Wraz z innym dziennikarzem, Andrzejem Morozowskim, prowadził w TVN program "Teraz my!". To w nim ujawniono słyną wtedy "aferę taśmową", która dotyczyła PiS i posłanki Beger. Teraz Sekielski współpracuje z Onet.pl i prowadzi własną działalność. Możemy go zobaczyć na YouTube czy Facebooku, gdzie przeprowadza rozmowy i wywiady z różnymi osobami. Jednak znowu głośno się o nim zrobiło, gdy wyjawił, że robi jeszcze głośniejszy film na temat pedofilii w Kościele niż sam "Kler". Dziennikarz nie posiada jednak takiego budżetu, aby nakręcić wszystko za swoje pieniądze. W tym celu ogłosił zbiórkę pieniędzy i darczyńców znalazło się naprawdę wielu. Sekielski chce tym filmem wywołać ogólnokrajową dyskusje, po przez kontrowersje i mocne wyznania ofiar księży. Niestety, przy produkcjach, które pokazują prawdę i to bez ogródek zawsze ktoś próbuje przeszkodzić. W końcu prawda nigdy nie jest dla kogoś wygodna i niektórzy zrobią wszystko, co w ich mocy, aby nie ujrzała światła dziennego. Jedna z ofiar, która ma być pokazana w filmie, właśnie doświadczyła na własnej skórze, jak to jest wyjawić skrywaną od lat tajemnicę.

Tomasz Sekielski mówi o gangsterskich metodach

Tomasz Sekielski na Facebooku poinformował wszystkich o tym, co wydarzyło się 12 grudnia rano. Ktoś próbował zastraszyć jednego z bohaterów filmu dokumentalnego. Na profilu możemy przeczytać: - UWAGA!!! Ktoś stosuje gangsterskie metody wobec ofiary księdza pedofila. Trwa akcja zastraszania bohatera mojego filmu. Posłuchajcie, co wydarzyło się dzisiaj o szóstej rano w Grądach-Woniecko (Podlasie). Pomóżcie znaleźć sprawcę. Szukamy czarnej terenowej hondy, której numery rejestracyjne zaczynają się na WO. PODAJCIE DALEJ!!! - napisał Sekielski na Facebooku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę. Fanom poopadały szczękiCzytaj dalej
Dziennikarz zamieścił również film, w którym to rozmawia z ofiarą tego podłego zastraszania. Mężczyzna przestraszony mówi o całym zajściu: - Ja wysiadłem i spytałem się, o co chodzi, a on do mnie od razu z pretensją, żebym nie miał kontaktu z dziennikarzami, żebym niczego nie rozgłaszał, bo inaczej będę miał przerąbane. I że jeszcze oświadczenie mam podpisać, w którym zrzekam się odszkodowania od kurii. Powiedział, że mam na to (na wycofanie się z zeznań - red.) trzy dni, że on mnie znajdzie, jeśli tego nie zrobię. Ja mu powiedziałam, że zobaczymy. W kapturze był, miał głowę w dół - opisuje ofiara ataku.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Norbi ujawnił najpilniej strzeżoną przez TVP tajemnicę! Fani Janowskiego dostali szału
  2. Natalia Szroeder w rzeczywistości nie jest taka ładna. „Zwisa jej sadło i ma obrzydliwe pryszcze” (FOTO)
  3. Rydzyk tworzy front z narodowcami! Opadną wam szczęki
  4. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Kulisy serialuKlan: Widzowie nie dowierzają! Nieznane kulisy serialu ujrzały światło dzienneCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News