kościół
Fot. Wikipedia.org
Mikołaj Pilecki - 13 Grudnia 2018

Czy to się dzieje naprawdę?! Polski Kościół prześladuje ofiary pedofilów?

Tomasz Sekielski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy śledczych w Polsce. Współtworzony przez niego program publicystyczny "Teraz My!" pomógł w ujawnieniu wielu afer i kontrowersji w krajowej polityce. Teraz dziennikarz ujawnił, jak zastraszane są ofiary pedofilii w Kościele.

Tomasz Sekielski po latach kariery telewizyjnej pracuje obecnie dla portalu Onet. Nadal jednak prowadzi swoją śledzczą działalność i stara się ujawniać niegodziwości polityków i innych osób tzw. zaufania publicznego. Niedawno na jego celowniku znalazł się Kościół, który za uszami ma naprawdę wiele. Pomimo działań mediów i obywateli, których celem jest zakończenie toczących polski katolicyzm skandali, duchowni nadal czują się bezkarni w wielu sprawach. Szczególnie dotyczących wykorzystywania seksualnego nieletnich.

Tomasz Sekielski ujawnia gangsterskie metody jednej z polskich kurii

Choć co jakiś czas dochodzi do głośnych wyroków, a niedawno zapadł precedensowy wyrok o nałożeniu na Kościół obowiązku wypłaty zadośćuczynienia ofierze księdza-pedofila, wysoko postawieni księża z ugruntowaną pozycją pozwalają sobie na bardzo wiele. Jeden z przykładów takiego zachowania ujawnił dziś Sekielski. Dziennikarz udostępnił dziś na swojej facebookowej stronie nagranie rozmowy z mężczyzną o imieniu Tomasz, który jest ofiarą księdza-pedofila. Pochodzący z Grąd-Woniecka mężczyzna poinformował telefonicznie o tym, jak został zastraszony przez nasłanego przez swojego oprawcę mężczyznę. Jak wynika z relacji, Tomasz wracał nad ranem z pracy do domu, gdy drogę jego pojazdowi zajechała czarna Honda, której numery rejestracyjne zaczynają się litrami "WO". Kierowca miał wysiąść z samochodu i zażądać, aby ofiara nie kontaktowała się z dziennikarzami, nie drążyła wywleczonej sprawy oczywistych przestępstw pedofila w sutannie, oraz pisemnie zrzekła się zadośćuczynienia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Donald TuskDonald Tusk nie mówił tego o swojej rodzinie. Cała prawda wyszła na jaw!Czytaj dalej
Bandyta, którego twarzy Tomasz nie pamięta, przekazał także, iż wszystko ma odbyć się w ciągu trzech dni. W przeciwnym wypadku ofiara może spodziewać się, delikatnie mówiąc, niemiłych konsekwencji. Miejmy nadzieję, że post Sekielskiego pomoże nie tylko w odnalezieniu sprawcy szantażu, ale także w ukaraniu księdza, który go wynajął. Podobne akcje są niedopuszczalne i powinny być surowo karane.

To może być początek szerszej inicjatywy

Zszokowany opowieścią rozmówcy Sekielski poprosił fanów, by pomogli w poszukiwaniach stręczyciela i jego mocodawców. Dziennikarz prosi o udostępnianie i pomoc w śledztwie. Miejmy nadzieję, że będzie to początek szerszej inicjatywy, która pomoże wyplenić zboczeńców i przestępców z Kościoła i nauczy ich, że nie istnieje coś takiego jak bezkarność.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiemy, kto poprowadzi Big Brothera! Szokująca decyzja TVN-u
  2. Mocne oskarżenia o pedofilię. Papież Franciszek podjął zaskakującą decyzję
  3. Największa gwiazda odejdzie z DDTVN?! Telewizja śniadaniowa to za mało
  4. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
ZAMIANA
KościółKsiądz legenda molestował dzieci? Wstrząsające wyznania wyszły na jawCzytaj dalej
źródło: Facebook/Sekielski
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News