Ksiądz z filmu Sekielskiego napisał do mediów. "Sami mają problem z chorobliwą seksualnością"

Ksiądz z filmu Sekielskiego napisał do mediów. "Sami mają problem z chorobliwą seksualnością" Źródło: fot. pixabay.com/kisistvan77

Tomasz Sekielski swoim filmem wywołał gigantyczne poruszenie. Teraz jeden z pokazanych w nim księży zgłosił się do mediów, by wyjawić swoja wersją wydarzeń.

Tomasz Sekielski swoim filmem wywołał gigantyczną burzę zarówno w polskim Kościele, jak i wśród widzów. Wielu duchownych wypowiadało się w mediach po obejrzeniu dokumentu "Tylko nie mów nikomu" i wyrażało swoje oburzenie zachowaniem przedstawionych księży.

Dodatkowo polski Kościół zaznaczył, że już od jakiegoś czasu podejmowana jest walka z problemem pedofilii wśród księży, a teraz będzie ona jeszcze bardziej wzmożona. Jeden z duchownych ukazanych w filmie jednak nie zgadza się z tym, w jaki sposób został przedstawiony na nagraniu i postanowił przedstawić sprawę ze swojej perspektywy.

Tomasz Sekielski oskarżył niewinnego księdza?

"Tylko nie mów nikomu" opowiada o dziewięciu księżach, którzy oskarżani są o pedofilię. Widzimy w nim również konfrontacje duchownych ze swoimi ofiarami, a jednym z nich jest ksiądz Andrzej, który teraz nie jest już osobą duchowną. Uważa, że to on jest w tym przypadku ofiarą, a Tomasz Sekielski oraz bohater jego filmu imieniem Marek nie pokazali prawdy.

Ksiądz Andrzej przekazał "Gazecie Pomorskiej" swoją wersję wydarzeń, w której zaznacza, że nigdy nie molestował dzieci i kategorycznie zaprzecza oskarżeniom Marka, że ten był przez niego gwałcony.

 - W życiu nigdy nikogo nie skrzywdziłem, a tym bardziej dzieci. (...) Jako ksiądz modlę się za poszkodowane dzieci jak i o nawrócenie zboczeńców różnej maści, zawodu, stanowiska - pisze ksiądz Andrzej.

Dodatkowo duchowny pisze, że to nie on ma problemy ze swoją seksualnością, a sam Tomasz Sekielski oraz pan Marek. Duchowny zna osobiście bohatera filmu i stąd właśnie bierze swoją wiedzę na jego temat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Są to panowie, którym bliski jest wyuzdany seks. Sami mają problemy z okiełznaniem swojej chorobliwej seksualności, a próbują być mentorami w jej ujarzmianiu... Ich nędzne bytowanie bardzo szybko się zakończy. Pan Bóg nie da sobie grać na nosie - dodaje.

Ks. Andrzej domaga się ukarania Tomasza Sekielskiego oraz bohatera jego filmu, który miał mu nawet grozić. W swoim piśmie zaznacza również, że przekazał już odpowiednie dokumenty do Prokuratury Krajowej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Wstrząsająca informacja TVP. Trwa dochodzenie przeciw żonie zabitego Adamowicza
  4. Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski
  5. Kwota emerytury abp Głódzia poraża. Oszałamiające pieniądze
  6. W mediach Rydzyka doszło do ataku na produkcję Sekielskiego. Plaga pedofilii w Kościele nazwana wymysłem medialnym

źródło: Polska Times

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News