Niebywała metamorfoza Sekielskiego, wygląda lepiej. Schudł 30 kg w jeden miesiąc

Niebywała metamorfoza Sekielskiego, wygląda lepiej. Schudł 30 kg w jeden miesiąc Źródło: youtube.com

Tomasz Sekielski przeszedł nieprawdopodobną metamorfozę, którą trudno pozostawić bez komentarza. Udało mu się zrzucić aż kilkadziesiąt kilogramów, czym chętnie chwali się w mediach społecznościowych.

Tomasz Sekielski nigdy nie ukrywał, że nadprogramowe kilogramy są dla niego uciążliwe i stara się z nimi walczyć. Gdy stał się jeszcze bardziej rozpoznawalną osobą, postanowił podjąć zdecydowane kroki nie tylko w drodze po smuklejszą sylwetkę, ale przede wszystkim po zdrowie. Choć długo czekał na tę chwilę, wreszcie może cieszyć się rezultatami. 

Tomasz Sekielski schudł 30 kilogramów w jeden miesiąc 

Reżyser filmu "Tylko nie mów nikomu" wielokrotnie powtarzał, że wiele razy podchodził do diety, jednak przy wadze 185 kilogramów, trudno było o jakiekolwiek efekty. Zmniejszona kaloryczność wymagała od niego aktywności fizycznej, jednak przy takiej nadwadze, jak sam przyznał, trudno mu było ćwiczyć, biegać, a nawet regularnie chodzić na spacery. 

Pod koniec sierpnia poddał się operacji zmniejszenia żołądka, podczas której wycięto mu aż 80% tego organu. Sekielski tłumaczył, że decyzja o zabiegu nie zapadła ze względu na wygodę i lenistwo. Wyznał, że nim do tego doszło, odbył wiele konsultacji z lekarzami, którzy stwierdzili, że operacja bariatryczna jest najlepszym rozwiązaniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pierwsze efekty pojawiły się w zatrważającym tempie i sprawiły, że reżyserowi udało się zrzucić aż 30 kilogramów w zaledwie jeden miesiąc. Dzięki zmniejszonej wadze ciała, Sekielski będzie mógł teraz podjąć odpowiednią walkę o utratę wagi, bowiem choć rezultaty zabiegu szybko się pojawiły, równie szybko zaczną słabnąć i siłą rzeczy wymuszać na Sekielskim aktywność fizyczną i odpowiednią dietę. 

Stres był jego największym przekleństwem 

Podczas wywiadu dla Dzień Dobry TVN, prowadząca Kinga Rusin zapytała Sekielskiego, co przyczyniło się do jego nadwagi. Ten od razu wyznał. że jego największym uzależnieniem było podjadanie niezdrowych rzeczy, które nasilało się w sytuacjach stresowych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Nie żyje Jan Kobuszewski

- Zajadałem stres. Jedni mają takie uzależnienia jak alkohol, czy narkotyki, moim uzależnieniem było przejadanie się. Mam nadzieję, że moim nowym uzależnieniem będą treningi! - mówił Sekielski. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Zaadoptowała uroczą 6-letnią dziewczynkę. Okazało się, że dziewczynka w rzeczywistości ma 22 lata i próbuje ją zabić
  3. 3 mężczyzn zwabiło nastolatkę do samochodu. Wtedy wydarzyło się najgorsze
  4. Bliski współpracownik Jana Pawła II wyjawił jego sekret. Powiedział, co Karol Wojtyła zrobił tuż przed zostaniem papieżem
  5. Media ujawniły, czym Agnieszka Woźniak-Starak zajęła się po śmierci męża. Wielu może się zdziwić

Źródło: na temat 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News