Nowy film Sekielskiego nie pojawi się w zapowiadanym terminie. Dziennikarz wyjaśnił dlaczego

Nowy film Sekielskiego nie pojawi się w zapowiadanym terminie. Dziennikarz wyjaśnił dlaczego Źródło: screen shot z youtube.com/Tomasz Sekielski

Tomasz Sekielski zapowiedział niedawno premierę swojego nowego filmu, który miał być kontynuacją "Tylko nie mów nikomu". Po raz kolejny dziennikarz miał wziąć na tapet polskie duchowieństwo i jego ciężkie grzechy. Poprzedni film zobaczyło już ponad 21 mln osób, a jego treść spowodowała kryzys w Kościele. Okazuje się, że film jednak nie pojawi się w zapowiadanym terminie. Sekielski wyjaśnił dlaczego.

Tomasz Sekielski regularnie prowadzi rozmowy ze swoimi fanami, których na bieżąco informuje o przebiegu prac nad swoimi nowymi produkcjami. Nic dziwnego, w końcu to obserwatorzy mediów społecznościowych stali się patronami jego twórczości. Ostatnio zasmucił ich jednak informacją, na którą od dawna czekali. Okazuje się, że druga część "Tylko nie mów nikomu" nie ukaże się w wyznaczonym terminie.

Tomasz Sekielski o premierze nowego filmu

Na swoim Facebooku Sekielski regularnie prowadzi transmisje na żywo, w trakcie których możemy usłyszeć nowinki z planu, a także odpowiedzi na nurtujące internautów pytania. Sekielski odniósł się do kwestii premiery swojego drugiego filmu. Niedawno media obiegła informacja, że film ów pojawi się w październiku. Choć tak pierwotnie zakładał reżyser, to jednak film ukaże się jednak nieco później.

 - Kolejny film dotyczący przestępstw seksualnych duchownych zostanie wyemitowany jesienią. Mówiłem o tym, że będzie to październik, ale być może będzie to listopad - wyznał na Facebooku.

Dlaczego? Jak stwierdził Tomasz Sekielski - chce, aby film został dopracowany i miał jak najwyższą jakość. Aby jednak udało się to zrealizować potrzebny jest czas.

 - (...) Nie zamierzamy się spieszyć - stwierdził krótko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci z niecierpliwością oczekują premiery. Tymczasem Tomasz Sekielski zapowiada trzeci film

"Tylko nie mów nikomu" obiło się w mediach szerokim echem. Film oglądano nawet za granicą, gdzie produkcja, tak jak w Polsce, wywołała spore poruszenie. Nic dziwnego, że internauci w tej sytuacji wręcz domagają się drugiej części filmu, który z pewnością ponownie stanie się ważnym głosem w debacie publicznej. Być może dzięki filmom Sekielskiego w przyszłości uda się naprawić wiele błędów Kościoła Katolickiego.

Podczas ostatniej transmisji live na swoim facebookowym profilu dziennikarz przyznał, że nie zamierza poprzestać wyłącznie na dwóch częściach. Jak sam zaznaczył, finalna część trylogii miałaby ukazać się już w przyszłym roku.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Córka legendarnego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  2. Cała prawda o mężu Ewy Farnej! Na jaw wyszły jego biznesy, będziecie w szoku, gdy dowiecie się, skąd ma tyle pieniędzy
  3. Ewa Farna skrzętnie ukrywała męża przed mediami. Ma gigantyczny majątek, kim jest?
  4. Pradawny staropolski sposób na komary zwala z nóg. Przynosi piorunujące efekty
  5. Porażająca metamorfoza córki Przybylskiej. Oliwia Bieniuk została zjawiskową blondynką (FOTO)
  6. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie może wysłać jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu

Źródło: Do Rzeczy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News