Sekielski zebrał ogromne pieniądze na kolejny film. Prace ruszą na jesieni

Sekielski zebrał ogromne pieniądze na kolejny film. Prace ruszą na jesieni Źródło: youtube.com/ 24 GODZINY online pl

Tomasz Sekielski będzie kręcił nowy film. Dziennikarz, który zszokował niedawno Polskę dokumentem o pedofilii w Kościele, postanowił kontynuować dobrą passę produkowania kontrowersyjnych obrazów i tym razem zajmie się "Aferą SKOK-ów". Zainteresowanie obrazem jest tak duże, że były pracownik telewizji TVN już teraz może mówić o powodzeniu zbiórki.

Tomasz Sekielski na jesieni znów ruszy z kamerą, aby udokumentować kontrowersyjne sprawy. Dziennikarz wraz z bratem stworzą dokument o "aferze SKOK-ów" z którą związanych było wielu przedstawicieli obecnej partii rządzącej. Prace nad obrazem ruszą już na jesieni, a budżet na produkcję, jaki udało się zebrać dzięki internetowej zbiórce, jest porażający.

Tomasz Sekielski zaczyna pracę nad nowym filmem. Wielkie zainteresowanie internautów

Nie da się ukryć, że poprzedni film Sekielskiego, czyli "Tylko nie mów nikomu" był wielkim sukcesem. Produkcja obrazująca pedofilię w Kościele katolickim odbiła się wielkim echem i zachęciła do debaty publicznej o "zboczeńcach w sutannach". Dziennikarz, widząc, że jego działalność spotyka się z odzewem, postanowił nakręcić zupełnie nowy obraz, w którym będzie rekonstruował przebieg kłopotliwej dla obozu rządzącego "afery Skoków". Internauci, podobnie jak w przypadku pierwszego dokumentu byłego pracownika TVN dołączyli się do zorganizowanej przez niego zbiórki na powstanie obrazu i zebrali 500 tysięcy złotych.

– Praca nad tym filmem wciąż trwa, ale zdjęcia ruszą jesienią. Brakuje nam jeszcze ok. 45 tysięcy złotych – powiedział Marek Sekielski, który jest producentem filmu

Obraz był zapowiadany przez Sekielskiego w styczniu 2019 razu i ma pokazać, jak wyglądała ta przemilczana przez wiele mediów afera.

- Nasz dokument ma pokazać prawdę – a to oznacza, że trzeba ją w pierwszej kolejności wydobyć na światło dzienne – pisał dziennikarz pod swoją zbiórką na platformie Patronite.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niejedyny projekt Sekielskiego

Od pewnego czasu dość głośno jest o potencjalnej kontynuacji "Tylko nie mów nikomu", która ma przedstawiać kolejne wypadki ukrywanych przez lata afer pedofilskich w Kościele katolickim. Jak na razie nie wiadomo jednak kiedy ruszą zdjęcia do obrazu, ponieważ obecnym priorytetem Sekielskiego ma być film o aferze SKOK-ów

Według doniesień więcej informacji o "Tylko nie mów nikomu 2" pojawi się w momencie, w którym dziennikarz ruszy na plan z nowym projektem.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Roksana Węgiel pokazała BARDZO odważne zdjęcie i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Mieszkaniec przypadkiem wszystko nagrał. Przełomowy odzew na apel policji ws. zaginionego Dawida
  4. Nowe zaskakujące doniesienia. Chodzi o żony Michała Wiśniewskiego i jego córkę
  5. Napisała list do córki. Ma go otworzyć w najgorszej chwili życia, treść aż pozbawia tchu
  6. Zbadano samochód ojca 5-letniego Dawida. Wyniki są przerażające

Źródło: Na Temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News