Będzie następna część "Tylko nie mów nikomu". Znana jest już data premiery

Będzie następna część "Tylko nie mów nikomu". Znana jest już data premiery Źródło: screen shot z youtube.com/SEKIELSKI

Tomasz Sekielski osiągnął w Polsce wielki sukces. Jego film, który ujawnił prawdę o księżach pedofilach, został obejrzany w sieci już ponad 22 miliony razy. To wynik, o którym mogłyby pomarzyć inne filmy dokumentalne, które finansowane były z budżetu państwa. Tymczasem dzieło (bo tak nazywają je internauci) zostało stworzone dzięki zbiórce dobrowolnych datków. Świetny odzew na film sprawił, że Sekielski zapowiedział właśnie datę premiery kolejnego dokumentu traktującego o tej samej tematyce.

Tomasz Sekielski w rozmowie z reporterami wyznał, kiedy będzie miała miejsce premiera jego kolejnego filmu - tak oczekiwanego przez internautów. Twórczość Sekielskiego jest dzisiaj na wagę złota, bowiem fabuła jego filmów w sposób niespotykany dotychczas odkrywa prawdę o polskim Kościele i rozprawia się z księżmi pedofilami, którzy są nadal jego częścią. Po publikacji Sekielskiego Kościół zatrząsł się w posadach.

Tomasz Sekielski zdradził datę kolejnego filmu

Sekielski dzięki swojej publikacji z miejsca stał się jednym z najpopularniejszych w Polsce dokumentalistów. Jego twórczość poznano nawet za granicą (dokument "Tylko nie mów nikomu" był przekładany na język angielski, hiszpański, włoski czy czeski). Użytkownicy sieci, poznając prawdę o realiach polskiego Kościoła, chcieli ujrzeć kontynuację filmu, aby mieć jeszcze lepszy obraz rzeczywistości rodzimego duchowieństwa. Sekielski wyszedł naprzeciw oczekiwaniom widzów. Okazało się, że ma w zanadrzu jeszcze wiele postaci, a także kolejnych historii, które zamierza przedstawić w swoim drugim filmie. Właśnie ogłosił jego premierę.

Oficjalnie w rozmowie z reporterem "Wirtualnych Mediów" Sekielski wyznał, że zamierza w październiku opublikować kolejny film. W tym momencie nie wiadomo, czy zostanie on także zrealizowany ze środków, które przeznaczą na niego internauci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sekielski wyznał także, na jakim etapie znajdują się dzisiaj prace.

 - Mamy już całkiem niezły materiał, trwają zdjęcia - powiedział dla "Wirtualnych Mediów".

Tomasz Sekielski nieustannie wspierany jest przez swoich patronów, którzy poprzez platformę "Patronite" uzbierali dla niego bagatela ponad 840 tys. złotych. Jego twórczość finansuje aż 3618 osób, a niedawno został on autorem numer jeden w rankingu serwisu. Tomasz Sekielski potrzebował 350 tys., które były mu niezbędne, aby mógł zakupić specjalistyczny sprzęt tj. kamery czy mikrofony. Za uzbieraną kwotę zatrudnił także profesjonalną ekipę, która nieustannie towarzyszy mu teraz podczas podróży.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Przeraźliwe upały i burze w całej Polsce. IMGW ostrzega przed niebezpieczeństwem
  4. Księżna Kate musiała interweniować. Jej synek zaczął publicznie wkładać to do buzi
  5. Aktor znany z serialu TVP „Klan” miał udar. Tragiczne informacje, potrzebna pilna pomoc
  6. Beata Tyszkiewicz jest ciężko chora. Gdy pokazała się na balkonie, wszystkim odebrało mowę

 

Źródło: Wirtualne Media

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News