Wdowa po Mackiewiczu przerywa milczenie. Mąż bardzo źle ją traktował

Wdowa po Mackiewiczu przerywa milczenie. Mąż bardzo źle ją traktował Źródło: Fot. Facebook/Tomasz Mackiewicz - Fani

Tomasz Mackiewicz rok temu postanowił zdobyć szczyt Nanga Parbat zimą, co było jego życiowym celem. Choć spełnił swoje marzenie, zapłacił na to najwyższą cenę, a w rocznicę tego tragicznego zdarzenia na jaw wychodzą o polskim himalaiście nowe fakty. Wdowa przerwała milczenie i zdradziła, jak bardzo źle była traktowana. 

Tomasz Mackiewicz przez swoją tragiczną śmierć stał się jednym z najsłynniejszych polskim himalaistów, który poświęcił swoje życie, by zdobyć szczyt będący jego życiowym celem, obsesją i spełnieniem marzeń. Rok temu wraz z Elisabeth Revol postanowił wspiąć się na Nanga Parbat, a było to już jego siódme podejście. Choć oficjalnie osiągnęli swój cel, Polak zapłacił za to najwyższą cenę. Od tych tragicznych wydarzeń minął właśnie rok, a na jaw zaczęły wychodzić nowe fakty. Wdowa postanowiła przerwać milczenie i głośno powiedzieć o tym, jak bardzo źle traktował ją Tomasz Mackiewicz. Do tej pory tysiące z nas zupełnie nie zdawało sobie z tego sprawy. Tomasz Mackiewicz traktował swoją ukochaną skandalicznie Teraz szczegóły z życia rodzinnego postanowiła zdradzić wdowa, Anna Solska-Mackiewicz. Okazuje się, że Tomasz Mackiewicz wielokrotnie odchodził od niej, jej syna oraz ich córki. Co jakiś czas z nimi pomieszkiwał, by znów zostawić ich samych. Chyba nikt nie ma wątpliwości, jak ogromnym obciążeniem emocjonalnym były te rozstania. - Obawiał się, że to ja z nim nie wytrzymam. Wolał mnie uprzedzić i odejść samemu (...) Tomek uważał, że na mnie nie zasługuje, że jest mi z nim zbyt trudno. Bardzo mnie to złościło, doprowadzało do rozpaczy, bo ja ze wszystkich sił przed całym otoczeniem broniłam tej naszej relacji. A on tego nie zauważał (...) Mam wrażenie, że dawałam mu cały czas sygnał, że bycie z nim to ogromny dar, a nie kara - mówiła kobieta w rozmowie z "Wysokimi obcasami". Z pewnością tak złe traktowanie sprawiało jej ogromny ból i przynosiło wiele cierpienia. Poświęciła Mackiewiczowi oraz dzieciom całe swoje życie, on natomiast nie potrafił być przykładnym ojcem i mężem, który codziennie obecny jest w życiu rodziny. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Tomasz Mackiewicz bezustannie musiał walczyć z krytyką

Zachowanie polskiego himalaisty krytykowane było również przez wielu dziennikarzy, sportowców oraz osoby z branży. Mówiono, że surowy styl, w którym się wspinał oraz to, że w większości finansował wyprawy z własnej kieszeni, było skrajnie nieodpowiedzialne. Padały zarzuty, że swoim zachowaniem ryzykował zdrowie, życie i niepotrzebnie stresował swoją rodzinę. Spełnienie marzeń było jednak dla niego najważniejsze i przyszło mu za nie zapłacić najwyższą z możliwych cen.  
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Julia Wieniawa znalazła NOWĄ MIŁOŚĆ. Razem wyglądają uroczo!
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Czubówna zaczęła się topić w oceanie. Uratował ją Andrzej Gołota
  4. Wojewódzki pochwalił się romansem z gwiazdą. Wyśmiała go
  5. Janowski pęka z dumy. Jego piękna córka wkracza w dorosłość
  Następny artykuł