tomasz mackiewicz źle traktował żonę
Fot. Facebook/Tomasz Mackiewicz - Fani
Patryk Korzec - 26 Stycznia 2019

Wdowa po Mackiewiczu przerywa milczenie. Mąż bardzo źle ją traktował

Tomasz Mackiewicz ponad rok temu postanowił zdobyć szczyt Nanga Parbat zimą, co było jego życiowym celem. Choć spełnił swoje marzenie, zapłacił na to najwyższą cenę, a w rocznicę tego tragicznego zdarzenia na jaw wychodzą o polskim himalaiście nowe fakty. Wdowa przerwała milczenie i zdradziła, jak bardzo źle była traktowana. 

Tomasz Mackiewicz przez swoją tragiczną śmierć stał się jednym z najsłynniejszych polskim himalaistów, który poświęcił swoje życie, by zdobyć szczyt będący jego życiowym celem, obsesją i spełnieniem marzeń. Wraz z Elisabeth Revol postanowił wspiąć się na Nanga Parbat, a było to już jego siódme podejście. Choć oficjalnie osiągnęli swój cel, Polak zapłacił za to najwyższą cenę. Od tych tragicznych wydarzeń minął właśnie rok, a na jaw zaczęły wychodzić nowe fakty. Wdowa postanowiła przerwać milczenie i głośno powiedzieć o tym, jak bardzo źle traktował ją Tomasz Mackiewicz. Do tej pory tysiące z nas zupełnie nie zdawało sobie z tego sprawy.

Nowotwór: lekarze nie wierzyli własnym oczomLekarze otworzyli jej czaszkę, by wyciąć nowotwór. Kiedy zobaczyli, co naprawdę było w środku, pobledliCzytaj dalej

Tomasz Mackiewicz traktował swoją ukochaną skandalicznie

Teraz szczegóły z życia rodzinnego postanowiła zdradzić wdowa, Anna Solska-Mackiewicz. Okazuje się, że Tomasz Mackiewicz wielokrotnie odchodził od niej, jej syna oraz ich córki. Co jakiś czas z nimi pomieszkiwał, by znów zostawić ich samych. Chyba nikt nie ma wątpliwości, jak ogromnym obciążeniem emocjonalnym były te rozstania.

- Obawiał się, że to ja z nim nie wytrzymam. Wolał mnie uprzedzić i odejść samemu (...) Tomek uważał, że na mnie nie zasługuje, że jest mi z nim zbyt trudno. Bardzo mnie to złościło, doprowadzało do rozpaczy, bo ja ze wszystkich sił przed całym otoczeniem broniłam tej naszej relacji. A on tego nie zauważał (...) Mam wrażenie, że dawałam mu cały czas sygnał, że bycie z nim to ogromny dar, a nie kara - mówiła kobieta w rozmowie z "Wysokimi obcasami".

Z pewnością tak złe traktowanie sprawiało jej ogromny ból i przynosiło wiele cierpienia. Poświęciła Mackiewiczowi oraz dzieciom całe swoje życie, on natomiast nie potrafił być przykładnym ojcem i mężem, który codziennie obecny jest w życiu rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ranczo Featured PicAktorka serialu "Ranczo" wszystko ukrywała. Jej życie legło w gruzach, właśnie ujawniono dramatyczne faktyCzytaj dalej

Tomasz Mackiewicz bezustannie musiał walczyć z krytyką

Zachowanie polskiego himalaisty krytykowane było również przez wielu dziennikarzy, sportowców oraz osoby z branży. Mówiono, że surowy styl, w którym się wspinał oraz to, że w większości finansował wyprawy z własnej kieszeni, było skrajnie nieodpowiedzialne. Padały zarzuty, że swoim zachowaniem ryzykował zdrowie, życie i niepotrzebnie stresował swoją rodzinę. Spełnienie marzeń było jednak dla niego najważniejsze i przyszło mu za nie zapłacić najwyższą z możliwych cen.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Kim są rodzice Jana Pawła II? Poznajcie prawdziwą rodzinę Karola Wojtyły
  2. Emilia Krakowska była w szpitalu. Popularna aktorka poczuła się bardzo źle, co się stało?
  3. Płacisz kartą? Banki wprowadzą niedługo wielką zmianę, która może Ci się nie spodobać
  4. Wdowa po Mackiewiczu przerywa milczenie. Mąż bardzo źle ją traktował
  5. Poopadają Wam szczęki! Intymne zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan krążą po sieci
  6. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła polskim miastem. Patrycja zmarła w porażających okolicznościach

Przepowiednie 2019Już niedługo w Polsce mają się dziać straszne rzeczy. Jasnowidz Jackowski nie może dłużej milczećCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News