Tego już za wiele, Hanna Lis jest wściekła. W ostrych słowach skomentowała zachowanie pracodawcy męża

Tego już za wiele, Hanna Lis jest wściekła. W ostrych słowach skomentowała zachowanie pracodawcy męża Źródło: YouTube / tvnpl

Tomasz Lis niedawno nagle trafił do szpitala, teraz dziennikarz walczy o powrót do zdrowia. W mediach pojawiły się ostre słowa jego żony, które skierowała do byłego pracodawcy dziennikarza.

Tomasz Lis pojawiał się ostatnio często w mediach z powodu swoich problemów zdrowotnych. Niedawno trafił do szpitala i powoli wraca do zdrowia. Żona dziennikarza opublikowała na swoim Twitterze kilka ostrych słów, skierowanych do byłego pracodawcy mężczyzny.

Tomasz Lis powoli wraca do zdrowia po nagłej wizycie w szpitalu

Hanna Lis opublikowała na swoim Twitterze post, który wywołał wielkie poruszenie wśród internautów. Kobieta przyznała, że jest oburzona sytuacją, którą dostrzegła w czasie oglądania serwisu z wiadomościami w telewizji Polsat. Stacja ta jest byłym pracodawcą Tomasza Lisa. W 2004 roku dziennikarz był tam członkiem zarządu i dyrektorem programowym. W czasie pasma informacyjnego na ekranie pojawił się pasek, informujący o zmianach w polskim sądownictwie, które wprowadza Prawo i Sprawiedliwość.

- Z @PolsatNewsPL dowiedziałam się właśnie, że Sejm przyjął ustawę „reformującą sądownictwo”. Polsat najwyraźniej już też zreformowany. Drodzy koledzy: kiedyś ta władza - jak każda inna - minie. Warto? - napisała rozgoryczona Hanna Lis na swoim Twitterze.

Tomasz Lis i jego żona są przeciwnikami reformy sądownictwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarka, tak samo ja Tomasz Lis, jest wielką przeciwniczką prowadzonej przez PiS reformy sądownictwa. Do tej pory relacjonowaniem zmian zajmowała się głównie Telewizja Polska i to w jej stronę przeciwnicy reformy kierowali swoje oburzenie. Kobieta nie wytrzymała i ostro skrytykowała stację Polsat.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Grała w największych produkcjach, zmarła niespodziewanie
2. Bus zderzył się z ciężarówką, druzgocąca liczba ofiar. TVP: nie żyją 22 osoby, posępne wieści z Egiptu

Post Hanny Lis wywołał sporo zamieszania. Pod wpisem pojawiło się wiele skrajnych komentarzy, zarówno przeciwników, jak i zwolenników obecnie rządzącej partii.

- Reforma może być dobra, może być zła. To odbiorcy decydują bo taka jest rola mediów - przekazywać informacje. Niestety pani tego nie rozumie. Szkoda - napisał jeden z użytkowników Twittera.

- Z miesiąca na miesiąc Polsat zbliża się do narracji TVPiS. Jeśli zaczniemy oglądać tylko TVN, to sytuacja też może okazać się niebezpieczna - skomentowała post Hanny Lis inna internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzice zmarłej Gabrysi nie mają nawet chwili spokoju. Na rodzinę wylała się fala hejtu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Widzowie The Voice Senior osłupieli. Andrzej Piaseczny wparował nagle na scenę i dokonał największego wyznania
  4. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje gwiazda najbardziej skandalicznego filmu w swoim czasie
  5. Wielki niepokój o 12-letnią Viki Gabor. Michał Szpak aż zadrżał, mówiąc o swoich obawach

źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News