Tomasz Lis usłyszał przykrą wiadomość
youtube.com Tomasz Lis.
Weronika Wasiak - 26 Sierpnia 2020

Media podały przykrą wiadomość o Tomaszu Lisie. Dziennikarz jest zdruzgotany

Tomasz Lis nie spodziewał się tak przygnębiającej wiadomości, która spadła na niego jak grom z jasnego nie ma. Niestety, dziennikarz nie ma wyboru. Jest zdruzgotany tym, z czym przyszło mu się zmierzyć.

Tomasz Lis ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Sympatycy aż wstrzymali oddech, gdy do mediów dotarła wiadomość, że dziennikarz pilnie trafił do szpitala. Z jego zdrowiem nie było najlepiej, dlatego w placówce spędził wiele tygodni. Najbliżsi starali się spędzić ten czas wyłącznie na wsparciu 54-latka, dlatego niewiele w sieci pojawiało się oficjalnych informacji w tej sprawie. Na szczęście, już jakiś czas temu Lis opuścił szpital, z dnia na dzień czując się coraz lepiej. Radość nie trwała długo.

Szkoła w ZakopanemDecyzja nagle podjęta. Rozpoczęcie roku szkolnego właśnie przesunięte, podano dokładny termin, kiedy dzieci pójdą do szkołyCzytaj dalej

Tomasz Lis zdruzgotany. Usłyszał przykrą wiadomość

Przypominamy, że pod koniec 2019 roku media obiegła dramatyczna informacja - w skutek rozległego udaru mózgu Tomasz Lis trafił do szpitala. Tam rozpoczęła się walka o jego zdrowie. Podawano jedynie, że jego stan był ciężki, ale nie zdradzano więcej szczegółów.

- Udar jest specyficznym doznaniem, bo nie boli. Człowiek czuje, jakby ciało się od niego oddzielało - mówił jakiś czas później dziennikarz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sen na lewym bokuSpanie na lewym boku jest o wiele zdrowsze niż na prawym. Warto zacząć już dzisiajCzytaj dalej

Cała rekonwalescencja trwała kilka miesięcy. W końcu Lis mógł wrócić do pracy, co wcale nie oznaczało, że po udarze nie został już żaden ślad. Jak donosi Pudelek, w marcu tego roku 54-latek ponownie trafił do szpitala, tym razem na oddział kardiologiczny. Okazuje się, że sytuacja jest poważna, a on musi szczególnie oszczędzać swoje siły. Z tego właśnie powodu lekarz zakazał mu nadmiernej aktywności fizycznej.

Ta informacja była dla 54-latka wielkim ciosem, bo przed udarem regularnie uprawiał sport, przede wszystkim biegając na długich dystansach. Teraz musi o tym zapomnieć.

- Tomek usłyszał od fizjoterapeutów, że nigdy więcej nie wystartuje w maratonie. Dozwolone są dla niego tylko krótkie przebieżki po parku. Koniec ze sportem wyczynowym - podaje informator Pudelka.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Media potwierdzają przykrą wiadomość. Nie żyje wielka postać, zewsząd spływają kondolencje
2. Ministerstwo Zdrowia zaapelowało do Polaków, pojawiły się ścisłe wytyczne. Chodzi o szczepionki
3. A jednak, kolejne zmiany ws. powrotu do szkół. Ministerstwo nagle zmienia zdanie

Co gorsza, z informacji przekazywanych przez tabloid wynika, że Tomasz Lis bardzo źle zniósł wiadomość lekarzy. Sport był sporą częścią jego życia.

- Jest załamany. Sport zawsze stanowił ważną część jego życia. Tomek jest cały czas rehabilitowany, wciąż walczy, ale zdał sobie sprawę, że już nigdy nie odzyska pełni sprawności fizycznej - zdradza Pudelkowi osoba z bliskiego otoczenia dziennikarza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje wokalista uwielbianego zespołu, miał 35 lat
  2. Nagła wiadomość z samego rana. Rozpoczęcie nauki przesunięte, poznaliśmy nową datę, kiedy dzieci pójdą do szkoły w polskiej miejscowości
  3. Doniesienia i nagrania z całej Polski przerażają. Są ofiary śmiertelne i ranni
  4. Uwaga, niebawem zapukają do drzwi Polaków. Będą sprawdzać konkretne informacje
  5. Dziennikarka "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucona na bruk. Ujawnia porażającą prawdę nt. pracy w TVP, nikt się nie spodziewał

Lech Wałęsa sekretyMedia dotarły do sąsiadów Wałęsy. Zdradzili jego sekrety, wszystko ujawniliCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News