Niepokojące doniesienia prasy o Tomaszu Lisie. Chodzi o jego zdrowie, nie jest dobrze

Niepokojące doniesienia prasy o Tomaszu Lisie. Chodzi o jego zdrowie, nie jest dobrze Źródło: YouTube Tomasz Lis

Tomasz Lis wciąż ma wiele problemów z powrotem do zdrowia. Po przebytym udarze dziennikarz znowu trafił pod nadzór lekarzy. Specjaliści zauważyli, że jego serce nie funkcjonuje tak, jak powinno. W tych trudnych chwilach wspiera go Hanna Lis, chociaż ich stosunki do niedawna nie były najlepsze.

Tomasz Lis na początku roku przeszedł drugi udar i wylądował na oddziale intensywnej terapii szpitala w Olsztynie. Niestety dziennikarz z powodów zdrowotnych po raz kolejny został objęty nadzorem lekarzy. Specjaliści zauważyli, że jego serce nie pracuje w odpowiedni sposób. W tej trudnej sytuacji polepszyła się jednak jego relacja z Hanną Lis.

Informacja o tym, że Tomasz Lis ma problemy zdrowotne, zszokowała wiele osób. Dziennikarz przez długi czas znany był z tego, że prowadził zdrowy tryb życia. Brał także udział w maratonach i osiągał imponujące wyniki. Od zawsze był także ważną postacią dla polskiego dziennikarstwa. Opisywał największe sukcesy, jak i klęski naszego kraju. Jednak po jednym z maratonów Tomasz Lis zemdlał. Tak zaczęły się jego problemy zdrowotne. Niestety jego stan wciąż nie jest dobry.

Tomasz Lis ma duże problemy z sercem

Polski dziennikarz, Tomasz Lis po raz kolejny trafił do szpitala ze względu na swój stan zdrowia. Polak w styczniu przeszedł drugi udar i był leczony na oddziale intensywnej terapii w olsztyńskim szpitalu. Po tym, jak ponownie został objęty opieką lekarską, okazało się, że jego serce nie funkcjonuje tak, jak powinno. Prawdopodobnie czekają go poważne zabiegi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Obecnie przebywa w Aninie. Tamtejsi kardiolodzy uznali, że jego serce nie pracuje zbyt dobrze. Potrzebne będzie wszczepienie defibrylatora. Urządzenie, nazywane też kardiowerterem, wszczepiane jest pacjentom z zaawansowaną niewydolnością tego narządu - powiedziała magazynowi "Na żywo" osoba z otoczenia Tomasza Lisa.

Dzisiaj grzeje: 1. Przykre wieści od Małgorzaty Rozenek. Koniec ciąży okazał się dramatyczny

2. Nie żyje zwycięzca „Top Chefa”. Zmarł na koronawirusa, miał 59 lat

Po tym, jak Tomasz Lis ponownie znalazł się w trudnym stanie, opieką otoczyli go nie tylko lekarze, ale również jego żona, Hanna Lis. Warto zauważyć, że ich relacja była bardzo burzliwa i oboje rozstali się kilka lat temu. Teraz jednak, w obliczu tej dramatycznej sytuacji, dziennikarz i jego żona zbliżyli się do siebie. Tomasz Lis może wciąż liczyć na jej pomoc. Według informacji portalu "Pomponik" małżonkowie wyjaśnili sobie wszystkie sprawy, które były dla nich problematyczne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO podało nowy objaw COVID-19. Warto przyjrzeć się swoim oczom
  2. Polka zmarła na koronawirusa we Włoszech. Kibice ruszają na pomoc jej synowi
  3. TVN przekazał radosne informacje, już nie tylko pacjent 0. Coraz więcej Polaków wyleczonych z koronawirusa
  4. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła woj. mazowieckim. Nie żyje 3,5 letni chłopiec, mama zabrała go na spacer
  5. Naukowcy odkryli nowy sposób rozpowszechniania koronawirusa. Nie tylko kaszel i kichanie
  6. Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News